کد خبر: 8111
16/07/04 - 10:58 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایسنا ” ، سرهنگ پاسدار علی حسین پازدار، معاون هماهنگ سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ؛ در جلسه هماهنگی برنامه‎های هفته عفاف و حجاب که در محل سپاه حضرت ابوالفضل (ع) برگزار شد، با اشاره به اینکه در این هفته سه برنامه محوری در خرم آباد […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایسنا ” ، سرهنگ پاسدار علی حسین پازدار، معاون هماهنگ سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ؛ در جلسه هماهنگی برنامه‎های هفته عفاف و حجاب که در محل سپاه حضرت ابوالفضل (ع) برگزار شد، با اشاره به اینکه در این هفته سه برنامه محوری در خرم آباد برگزار می‎شود، بیان کرد: اجتماع حداقل ۵۰۰۰ نفری زنان ۲۱ تیر ماه به همت دستگاه‎های دولتی، تشکل‎های مردم نهاد و سپاه ناحیه خرم آباد در این شهر برگزار می‎شود.

وی افزود: برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب در منطقه زیباکنار و همایش تخصصی دختران ایران زمین ازدیگر برنامه‎های محوری هستند که همزمان با هفته حجاب و عفاف از ۱۹ تا ۲۵ تیرماه در خرم‎آباد برگزار می‎شوند. پازدار با اشاره به تدوین دستورالعمل برنامه‎های هفته عفاف و حجاب و ابلاغ آن به فرماندهان نواحی گفت:

امیداریم که این برنامه‎ها با همکاری دستگاه‎های دولتی به نحو مطلوب برگزار شوند. معاون هماهنگ سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان ضمن گرامی‎داشت شهدای عرصه عفاف و حجاب و پاکدامنی و به ویژه شهدای فاجعه مسجد گوهرشاد که به دلیل اعتراض به کشف حجاب در دوران پهلوی اول به شهادت رسیدند، اضافه کرد: در شرایطی که دشمن برای حمله به همه باورها، ارزش‎ها و فضیلت‎های ما خیز برداشته است باید از فرصت هفته حجاب و عفاف برای ارتقاء سلامت اجتماع در استان لرستان که شهره به عفاف و حجاب و غیرت دینی است، گام برداریم. وی با اشاره به تکلیف دستگاه‎های دولتی برای مشارکت در برنامه‎های هفته حجاب و عفاف با توجه به دستورالعمل وزارت کشور، افزود: انتظار داریم که در راستای برگزاری هر چه بهتر برنامه های هفته حجاب و عفاف جلسه هماهنگی نیز با حضور دستگاه‎های اجرایی در استانداری برگزار شود.

معاون هماهنگ سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: از دستگاه‎های اجرایی انتظار می‎رود که نسبت به ترویج فرهنگ حجاب و عفاف متناسب با شعارهای این هفته، فضا سازی محیطی، تجلیل از زنان محجبه ادارات، برگزاری کارگاه‎های تبیینی و توجیهی ویژه زنان در ادارات و مشارکت در برگزاری اجتماع بزرگ حجاب و عفاف اقدام کنند. ‌انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32