آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 8068
۹۵/۰۴/۲۰ - ۱:۳۴ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایکنا ” ، مهدی خواجه،مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‎های استان آذربایجان غربی گفت: کشورهای غربی با ارائه تولیدات فرهنگی غیر‎هم سو با ارزش‎های اسلامی سعی در به‎ انحراف کشیدن جوانان دارند. وی گفت: گذر از جامعه سنتی به مدرن در زندگی برخی افراد تحول عظیمی […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایکنا ” ، مهدی خواجه،مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‎های استان آذربایجان غربی گفت: کشورهای غربی با ارائه تولیدات فرهنگی غیر‎هم سو با ارزش‎های اسلامی سعی در به‎ انحراف کشیدن جوانان دارند.

وی گفت: گذر از جامعه سنتی به مدرن در زندگی برخی افراد تحول عظیمی ایجاد کرده که در بطن جامعه و زندگی دیگر مردم عادی تاثیر گذاشته است. وی در ادامه گفت: بی حجابی یکی از عواملی است که با رخنه کردن فرهنگ مدرن به زندگی برخی افراد رواج پیدا کرده است. خواجه با اشاره به اینکه ۷۰درصد مردم از رسانه و برنامه های غربی استفاده می‎کنند، گفت: ترویج فرهنگ غربی به ایران و دیگر کشورهای اسلامی موجب کم رنگ کردن جلوه‌ی مذهب، فرهنگ و عرف جامعه و سوق دادن جوانان به سمت جدایی از اموزه‌های دینی و رواج بی‌حجابی و روابط قبیح محرم ونامحرم را موجب شده‌است. وی با اشاره به شعار «هرکس بی حجاب تر با کلاس‎تر» گفت: حجاب ریشه در بنیان های فکری هر فرد و اجتماع دارد و فرهنگ مدرن جوانان را با استفاده از این شعار به سمت بی‌حجابی سوق داده است.

مدیر فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان گفت: مسئولین با بستر سازی فرهنگ و آموزه‎های دینی از جمله افزایش تولیدات فرهنگی ایرانی اسلامی می‎توانند جوانان را به زندگی سنتی ایرانی اسلامی سوق دهند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32