کد خبر: 8049
16/06/25 - 11:23 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ابنا” ، به گزارش دولت بهار به نقل از ابنا ـ بانوی مسلمانی که با فرزند چهار ماهه خود برای خرید به فروشگاهی در لندن رفته بود، مورد حمله یکی دیگر از مشتریان این فروشگاه قرار گرفت. این بانوی مسلمان، هنگامی که خود را در […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ابنا” ، به گزارش دولت بهار به نقل از ابنا ـ بانوی مسلمانی که با فرزند چهار ماهه خود برای خرید به فروشگاهی در لندن رفته بود، مورد حمله یکی دیگر از مشتریان این فروشگاه قرار گرفت. این بانوی مسلمان، هنگامی که خود را در معرض خطر دید، با تلفن همراه خود از زن مهاجم عکس گرفت و پس از حضور پلیس در محل، آن تصویر را در اختیار مقامات پلیس قرار داد. شاهدان در گفتگو با پلیس گفتند: حمله کننده زنی انگلیسی بود که در ابتدا با فریاد زدن و سخنان توهین آمیز، بانوی مسلمان را هدف قرار داد و سپس به روی او آب دهان انداخته و چند مشت به او زد. در نهایت هم حجاب او را از سرش کشید و بلافاصله فروشگاه را ترک کرد. صاحبان فروشگان نیز در گفتگو با پلیس اعلام کردند، تا کنون آن زن مهاجم را ندیده بودند ولی مشخصات ظاهری او را در اختیار افسران پلیس قرار دادند و اکنون پلیس به دنبال شناسایی و دستگیری این زن مهاجم است. گروه های اسلامی با محکوم کردن این حمله به بانوی مسلمان خواستار رسیدگی هرچه سریعتر پلیس به این ماجرا شدند.

«صالحه خان» یکی از مسئولین “انجمن ملی مسلمانان کانادا”، پس از این ماجرا در اظهاراتی گفت: اقدامات نژادپرستانه سلسله وار که در ماه های اخیر علیه مسلمانان صورت گرفته است، اعتماد و امنیت را از میان جامعه مسلمانان از بین برده است و آنان را از درآمدن در اجتماع منع می کند.

سخنگوی پلیس لندن نیز در نشستی خبری این اقدام را محکوم کرد و اظهار داشت: تجاوز به حقوق دیگران بدون آنکه دلیل قانع کننده ای در پس آن وجود داشته باشد، امر خطرناکی است که باید از رواج آن جلوگیری شود. در طول هشت ماه گذشته، این چهارمین بار است که به یکی از مسلمانان ساکن این شهر، در ملاء عام فحاشی و حمله می شود. علاوه بر این، تاکنون چندین مورد بی احترامی و هتک حرمت نسبت به امکان اسلامی در لندن به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32