کد خبر: 8043
16/06/30 - 11:57 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایکنا ” ؛ مهدی قادری، فرمانده سپاه مهر در جمع اعضای بسیج زنان این شهرستان با بیان اینکه حجاب و چادر در حقیقت یک پرچم برای بانوان مؤمن است، گفت: یکی از برنامه‌های اصلی دشمنان انقلاب اسلامی، عفت‌زدایی از جامعه ایران است و در این […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایکنا ” ؛ مهدی قادری، فرمانده سپاه مهر در جمع اعضای بسیج زنان این شهرستان با بیان اینکه حجاب و چادر در حقیقت یک پرچم برای بانوان مؤمن است، گفت: یکی از برنامه‌های اصلی دشمنان انقلاب اسلامی، عفت‌زدایی از جامعه ایران است و در این راستا عمده فعالیت‌های خود را بر بستر فضای مجازی متمرکز کرده‌اند. وی با تصریح اینکه بانوان در خط مقدم مقابله با جنگ نرم فرهنگی قرار دارند، گفت: ۱۳۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان در راستای براندازی نظام جمهوری اسلامی و از بین بردن حیا و عفت عمومی در جامعه به‌خصوص در میان قشر بانوان فعالیت می‌کنند. قادری با بیان اینکه اشاعه بد حجابی در جامعه، تضعیف اعتقادات دینی و بنیان خانواده را در پی دارد، گفت: متأسفانه برای مقابله با بلایای طبیعی ستاد بحران در شهرستان‌ها تشکیل می‌شود اما برای آسیب‌ها و معضلات اجتماعی ستاد بحرانی تشکیل نمی‌شود. فرمانده سپاه مهر با اشاره به در پیش بودن هفته عفاف و حجاب، گفت: این هفته بهترین فرصت برای شناساندن توانایی‌های بسیج جامعه زنان در عرصه عفاف و حجابف ترویج و ارائه الگوی موفق و کارآمد به جامعه در زمینه سبک زندگی اسلامی است.

وی تبیین پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به کنگره شهدای زن، ارتقای جایگاه و شأن زنان در جامعه و گرامیداشت روز جامعه زنان را محور های اصلی برنامه‌های سپاه مُهر در هفته عفاف و حجاب عنوان کرد. فرمانده سپاه مهر در پایان با بیان اینکه تجمع بزرگ زنان شهرستان مُهر با عنوان مدافعان حریم خانواده در هفته عفاف و حجاب برگزار می‌شود، گفت: برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع حجاب، معرفی شهدای شاخص در عرصه عفاف و حجاب، برپایی ایستگاه‌های پاسخ به سئوالات شرعی و مشاوره مذهبی پیرامون حجاب و عفاف، ارائه محصولات فرهنگی و پویش مطالبه‌گرانۀ کودکان و نوجوانان با شعار «جامعه اخلاقی، آینده بهتر» برنامه‌های اصلی هفته عفاف و حجاب در مُهر خواهند بود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32