کد خبر: 8034
16/06/30 - 11:50 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب؛ به نقل از ” ایکنا ” ، کارگاه آموزشی حجاب و سبک زندگی اسلامی ویژه بانوان، با حضور حجت‌الاسلام نجف‌زاده، مدرس حوزه علمیه قم، در مسجد امام علی(ع) شهرستان چابهار برگزار شد. حجت‌الاسلام نجف‌زاده در این کارگاه آموزشی بیان کرد: مسأله حجاب و پوشش در دین اسلام و سایر ادیان […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب؛ به نقل از ” ایکنا ” ، کارگاه آموزشی حجاب و سبک زندگی اسلامی ویژه بانوان، با حضور حجت‌الاسلام نجف‌زاده، مدرس حوزه علمیه قم، در مسجد امام علی(ع) شهرستان چابهار برگزار شد. حجت‌الاسلام نجف‌زاده در این کارگاه آموزشی بیان کرد: مسأله حجاب و پوشش در دین اسلام و سایر ادیان الهی مورد تأکید بسیاری قرار دارد که اهمیت این امر را نشان می‌دهد، بنابراین برای نهادینه کردن آن در جامعه هم باید اصولی عمل کرد.

وی اظهار کرد: حجاب از مهم‌ترین شاخصه‌های سبک زندگی اسلامی است و وقتی ما الگویی از سبک زندگی دینی ارائه می‌دهیم، نمی‌توانیم مسأله حجاب و پوشش را نادیده بگیریم، زیرا بدحجابی به‌تنهایی ریشه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی است.

حافظ کل قرآن کریم افزود: امروزه تهدیدات فرهنگی بسیاری علیه مسأله حجاب وجود دارد و دنیای غرب با کمک ابزارهای مختلف سعی دارد از گرایش زنان و دختران جوان به حجاب و عفاف جلوگیری و فرهنگ برهنگی را به جوامع مختلف تحمیل کند. وی عنوان کرد: دنیای غرب هم برای مقابله با حجاب، به دنبال تغییر سبک زندگی مردم است. وقتی ما از سبک زندگی غربی پیروی کنیم، حجاب و عفاف هم برای ما مسأله‌ای بی اهمیت خواهد بود. مدرس حوزه علمیه قم بیان کرد: تبیین اهمیت حجاب و همچنین آثار بی حجابی در قالب‌های هنری و به طور نامحسوس، از مهمترین راهکارهایی است که برای ترویج حجاب در جامعه می‌توان استفاده کرد. در پایان این کارگاه آموزشی که با همکاری اداره تبلیغات اسلامی چابهار و مؤسسه قرآنی نورالهدی این شهرستان برگزار شد، شرکت‌کنندگان به ارائه راهکارها و نظرات خود در خصوص ترویج حجاب پرداختند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32