آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 8021
۹۵/۰۴/۰۳ - ۱:۴۱ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ایکنا ،بخش جامعهالمصطفی(ص) العالمیه مشهد در نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد به معرفی آداب و سنن کشورهایی پرداخته که مسلمانان در آن جزو اقلیت‌ها هستند اما حجاب و عفاف را به گونه‌ای حفظ کرده‌اند که تبلیغات ضداسلامی جایگاهی در این میان ندارد. غرفه عفاف و […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ایکنا ،بخش جامعهالمصطفی(ص) العالمیه مشهد در نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد به معرفی آداب و سنن کشورهایی پرداخته که مسلمانان در آن جزو اقلیت‌ها هستند اما حجاب و عفاف را به گونه‌ای حفظ کرده‌اند که تبلیغات ضداسلامی جایگاهی در این میان ندارد. غرفه عفاف و حجاب نمایشگاه بین‌المللی قرآن مشهد، پوشش مسلمانان کشورهای ساحل عاج افغانستان، پاکستان، اندونزی، گینه، چین، نیجریه، سنگان و … را به نمایش گذاشتند به نحوی که در عین داشتن لباس محلی حجاب را به طور کامل حفظ می‌کنند.

زهرا طاهری، مسئول فرهنگی آموزشگاه حضرت زینب(س) و مسئول غرفه عفاف بخش بین‌الملل نمایشگاه قرآن و عترت مشهد در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مسلمانان کشورهای مختلف با وجود مشکلاتی که از سوی نظام کشور خود دارند، باز هم به حفظ عفاف و حجاب می‌پردازند از همین رو در این نمایشگاه به نمایش گوشه‌ای از این پوشش پرداخته‌ایم.

وی با اشاره به تهاجم فرهنگی غرب برای ترویج پوشش لباس غیرانسانی گفت: نمایشگاه قرآن و عترت مشهد گامی برای آموزش حجاب و عفاف اسلامی است اما متأسفانه پوشش و تمایل جوانان ما بیشتر به سمت پوشش غربی و ضداخلاقی رفته است چرا که ما هیچ وقت پوشش مناسبی برای جوانان ارائه نکرده‌ایم.

مسئول غرفه حجاب و عفاف بخش بین‌الملل نمایشگاه قرآن و عترت مشهد با بیان اینکه نوع پوشش از زمان کودکی تعیین می‌شود، عنوان کرد: ما برای پوشش کودکان در سنین کودکی و تا زمانی که به سن تکلیف نرسیده‌اند توجهی نداریم یا دختران را با حجاب نامناسب وارد اجتماع می‌کنیم، در حالی که انتخاب پوشش و لباس از سنین کودکی باید مورد توجه قرار گیرد.

طاهری افزود: اگر بتوانیم لباس‌های مناسب و زیبا برای کودک و نوجوان خود ارائه کنیم، هیچ‌گاه فرزندان ما پوشش ضداسلامی را برای بدن خود انتخاب نخواهند کرد.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32