حاشیه‌های راهپیمایی بزرگ حافظان حجاب قم؛

امید یک ورزشکار به افزایش تعداد بانوان محجبه در میادین ورزشی

کد خبر: 798
15/05/06 - 9:34 ق.ظ

سمیه حیدری، عضو تیم ملی کوراش بانوان، اظهار داشت: امیدوارم تعداد بانوان محجبه در میادین ورزشی افزایش پیدا کنند تا فرهنگ حجاب و عفاف به جهان صادر شود.

راهپیمایی حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از رسا، امروز راهپیمایی بزرگ حافظان حجاب قم، با حضور ۱۵۰۰ نفر از دانش‌آموزان حافظان و حامیان «طرح حجاب مدارس» از ساعت ۹ صبح از میدان جانبازان تا حرم مطهر حرم معصومه(س) برگزار شد.

گفتنی است؛ راهپیمایی حافظان حجاب قم با حضور حجت الاسلام محمد مهدی ابراهیم پور، مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی(س) و اعضای این مرکز، ناصر حمزه‌ای، معاون پروشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان قم، سمیه حیدری، عضو تیم ملی کوراش بانوان، شهلا خجسته، مسؤول دبیرخانه حجاب و عفاف آموزش و پرورش استان قم،‌ اساتید و معلمان طرح‌های کاربردی حجاب و عفاف در شهر مقدس قم برگزار شد.

شایان ذکر است؛ دانش‌آموزان بعد از پیاده شدن از اتوبوس‌ها با نظم خاصی با مربیان خود همراهی می‌کردند و در بوستان حضرت نجمه(س) واقع در میدان جانبازان تجمع کرده و بعد به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) راهپیمایی کردند که در این میان نیروی انتظامی و دست‌اندرکاران راهپیمایی تلاش بسیاری برای برقراری نظم داشتند.

دانش‌آموزان با سر دادن شعارهای «خواهرم، خواهرم؛ حجاب تو عزت است، پاداش این عزتت بهشت بی‌منت است»، «ما دختران عاشورایی سپاهیان زهرائیم با حجاب زهرائی، شکوه و فخر ایرانیم»، «پیش به سوی حجاب زیبایی بی پایان»، «ای زن به تو از فاطمه این گونه خطاب است، ارزنده‌ترین زینت زن، حفظ حجاب است» در صفائیه و ارم تا حرم مطهر حضرت معصومه(س) راهپیمایی کردند.

لازم به ذکر است؛ در پایان راهپیمایی حافظان حجاب قم، در صحن امام رضا(ع) حرم مطهر حضرت معصومه(س) قطعنامه‌ای برای حفظ حجاب و عفاف در جامعه قرائت شد.

همچنین سمیه حیدری، عضو تیم ملی کوراش بانوان، بعد از راهپیمایی دانش‌آموزان حافظان حجاب در صحن امام رضا(ع) حرم مطهر حضرت معصومه(س) اظهار داشت: امیدوارم تعداد بانوان محجبه در میادین ورزشی افزایش پیدا کنند تا فرهنگ حجاب و عفاف به جهان صادر شود./

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32