آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته و فعال فرهنگی استان البرز

دستگاه‌های اجرایی استان البرز در زمینه برنامه‌های عفاف و حجاب کوتاهی می‌کنند

کد خبر: 7976
۹۵/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۷ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از تسنیم ، مریم قهرمانی ؛ رئیس جمعیت بانوان فعال فرهنگی البرز ، با اشاره به اینکه جمعیت بانوان فرهیخته و فعال فرهنگی از سال ۸۸ کار خود را در تهران و از سال ۹۰ در استان البرز شروع کرده است، اظهار داشت: آن چیزی که این […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از تسنیم ، مریم قهرمانی ؛ رئیس جمعیت بانوان فعال فرهنگی البرز ، با اشاره به اینکه جمعیت بانوان فرهیخته و فعال فرهنگی از سال ۸۸ کار خود را در تهران و از سال ۹۰ در استان البرز شروع کرده است، اظهار داشت: آن چیزی که این بانوان را گرد هم جمع کرده است دغدغه‌ها و ارزش‌های دینی آن‌ها است.

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته و فعال فرهنگی استان البرز با بیان اینکه باید از قشرهای مختلف بانوان در این جمعیت حضور داشته باشند، افزود: در حال حاضر در این جمع از حوزه، دانشگاه و رسانه حضور دارند و باید در این زمینه جذب پلکانی اتفاق بیافتد.

وی با اشاره به اینکه آسیب‌های موجود در استان البرز در سال گذشته بررسی شده است، گفت: این جمعیت دارای ۵ کارگروه عفاف و حجاب، رسانه، آسیب‌های اجتماعی و تعمیق باورهای دینی است و کارگروه پنجم با توجه به شعار سال تشکیل می‌شود.

مدیر حوزه علمیه خواهران حضرت خدیجه(س) با بیان اینکه در حال حاضر دو کارگروه عفاف و حجاب و تحکیم خانواده در استان البرز فعال و مشغول به بررسی مسائل است، افزود: جمعیت بانوان فرهیخته فقط اتاق فکر بوده و وظیفه اجرایی به عهده ندارد.

قهرمانی با اشاره به اینکه این جمعیت تولید محتوا و کتاب می‌کند، گفت: اجرای این امور به عهده دستگاه‌های اجرایی است. رئیس جمعیت بانوان فرهیخته و فعال فرهنگی استان البرز با بیان اینکه جمعیت و کارگروه‌ها در ماه یک بار جلسه دارند،افزود: روسای جمعیت بانوان از استانهای مختلف هر سه ماه یک بار به صورت فصلی در تهران تشکیل جلسه می‌دهند.

قهرمانی با اشاره به اینکه تا کنون برنامه‌های خوبی در زمینه عفاف و حجاب که مورد تایید نماینده ولی‌فقیه در استان البرز نیز قرار گرفته، ارائه شده است، گفت: اما متاسفانه شاهد اقدام و عمل از سوی دستگاه‌های اجرایی استان در این موارد نبوده‌ایم.

وی با بیان اینکه بسیاری از مسئولان اطلاع و آگاهی از وجود و فعالیت این جمعیت ندارند، افزود: در حال حاضر ما دو وظیفه تثبیت جمعیت و تولید محتوا را به عهده داریم.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32