کد خبر: 7973
16/06/16 - 10:11 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از فارس، بخشعلی کامرانی صالح، فرمانده انتظامی استان البرز ؛ اظهار داشت: یکی از مهمترین اقدامات فرهنگی که باید بیش از پیش در جامعه ترویج داده شود، نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب است. وی ادامه داد: این فرهنگ تنها مختص بانوان و دختران نیست، لذا آقایان […]

ترویج

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از فارس، بخشعلی کامرانی صالح، فرمانده انتظامی استان البرز ؛ اظهار داشت: یکی از مهمترین اقدامات فرهنگی که باید بیش از پیش در جامعه ترویج داده شود، نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب است.

وی ادامه داد: این فرهنگ تنها مختص بانوان و دختران نیست، لذا آقایان نیز از این امر مستثنی نبوده و باید این مهم را در خود تقویت کنند. فرمانده انتظامی استان البرز تأکید کرد: دستگاه‌های متولی امر فرهنگ باید در این زمینه تلاش خود را دو چندان کرده و با برگزاری نشست‌ها و برنامه‌های مختلف این مهم را در جامعه تبیین کنند.

کامرانی صالح افزود: نیروی انتظامی استان البرز در این زمینه با برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب در پارک‌ها و بوستان‌های مختلف این استان تلاش دارد تا سهم اساسی را ترویج فرهنگ عفاف و حجاب داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه از برگزاری این نمایشگاه‌ها استقبال بسیار خوبی می‌شود تأکید کرد: نباید اجازه دهیم فرهنگ غلط و اشتباه غربی با جوانان ما عجین شود؛ بدین منظور باید با برگزاری برنامه‌هایی فرهنگ ایرانی اسلامی را در بین جامعه و به ویژه نسل جوان نهادینه کنیم. کامرانی‌صالح با اشاره به برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب در این استان تأکید کرد: این نمایشگاه هم‌اکنون در پارک ایران زمین دایر است و توانسته تاکنون مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند.

به گفته فرمانده انتظامی استان البرز ، قرار است این نمایشگاه در نقاط مختلف این استان به اجرا گذاشته شود. کامرانی صالح یکی از مهمترین راهکارهای مقابله با بدپوششی را فرهنگ‌سازی درست و قابل فهم عنوان کرد و بیان داشت: باید با برنامه‌های آموزشی و فرهنگ‌سازی درست نگرش جامعه را نسبت به برخی از پوشش‌ها عوض کرده و به سمت پوشش درست و جامعه‌پسند سوق داد.

وی یکی از مهمترین ارکان جامعه برای تربیت افراد را خانواده عنوان کرد و بیان داشت: تربیت افراد از خانواده شکل می‌گیرد، لذا والدین نقش اساسی در تربیت نسل جوان و نوجوان دارند و می‌توانند فرهنگ صحیح حجاب و عفاف را در بین فرزندان خود تبیین کند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32