آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت:

توقیف ماشین‌ بدحجابان و مزاحمان نوامیس

کد خبر: 7882
۹۵/۰۳/۲۰ - ۱:۲۲ ب.ظ

  به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از میزان شاکرمی گفت: دادستانی به پلیس اطلاعات دستور داده تا هر ماشینی که سرنشینانش بدون رعایت حجاب شرعی در شهر حضور پیدا کرده و یا برای نوامیس مردم مزاحمت ایجاد می‌کنند، یک ماه توقیف شود.   حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز […]

بدحجابان
 
به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از میزان شاکرمی گفت: دادستانی به پلیس اطلاعات دستور داده تا هر ماشینی که سرنشینانش بدون رعایت حجاب شرعی در شهر حضور پیدا کرده و یا برای نوامیس مردم مزاحمت ایجاد می‌کنند، یک ماه توقیف شود.

 
حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از برخورد قاطع دادستانی با هرگونه ناهنجاری اخلاقی خبر داد و گفت: دادستانی در رابطه با مسائل خلاف عفت عمومی، ناهنجاری‌های اجتماعی، روزه خواری در ملاء عام، عدم مقررات و موازین شرعی گروهی را تعیین کرده و به این گروه ابلاغ داده است که اماکن و رستوران‌ها را مورد بازدید قرار دهند و چنانچه فردی در این اماکن مسائل شرعی را رعایت نکرد و یا در ملاء عام تظاهر به روزه خواری کرد با او برخورد شده و رستوران یا مکانی که مسائل خلاف موازین شرعی در آن اتفاق می‌افتد، را پلمب کنند.

وی یادآور شد: دادستانی همچنین به پلیس اطلاعات دستور داده تا هر ماشینی که سرنشینانش بدون رعایت حجاب شرعی در شهر حضور پیدا کرده و یا برای نوامیس مردم مزاحمت ایجاد می‌کنند، یک ماه توقیف شود.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32