حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی یکی از اساتید حوزه علمیه قم:

برخی نقاط گیلان با اروپا فرقی ندارد!

کد خبر: 7879
16/06/09 - 11:58 ق.ظ

یک استاد حوزه علمیه قم طی سخنانی وضعیت حجاب در گیلان را شبیه اروپا اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی افزود:برخی با بی‌حجابی محض و لباس‌های نیمه عریان در خیابان حضور داشتند، چرا باید وضع استان گیلان اینگونه باشد؟ به گفته رفیعی امر به معروف زبانی […]

گیلان
یک استاد حوزه علمیه قم طی سخنانی وضعیت حجاب در گیلان را شبیه اروپا اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی افزود:برخی با بی‌حجابی محض و لباس‌های نیمه عریان در خیابان حضور داشتند، چرا باید وضع استان گیلان اینگونه باشد؟

به گفته رفیعی امر به معروف زبانی در این ارتباط تعطیل شده است.

این کارشناس برنامه تلویزیونی سمت خدا اضافه کرده است: ۱۰ درصد کنترلی که نیروی انتظامی روی کمربند و سرعت و…دارد را روی حجاب بگذارد.

رفیعی در سخنرانی خود گفت: دولت فرهنگ را در کشور رها کرده است و این مسئله بسیار خطرناک است و برای نظام جمهوری اسلامی چنین شرایطی خوب نیست.

رفیعی مدعی شد: نمی‌گویم در گیلان کم‌حجابی یا بدحجابی بود بلکه بی‌حجابی محض بود و آیا چنین وضعی شایسته نظام اسلامی است؟ باید حرمت‌ها در نظام اسلامی حفظ شود.

این استاد حوزه علمیه قم تاکید کرد: حرمت‌شکنی ماه رمضان با روزه‌خواری علنی و بی‌توجهی به حجاب و مسائل دینی است و باید نسبت به این مسائل رسیدگی کرد.

 
انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32