دو خبر از عفاف و حجاب در نمایشگاه قرآن

ثبت نام ۲۴۰ متقاضی در بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن

کد خبر: 7841
16/06/02 - 12:23 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا بخش عفاف و حجاب بیست و چهارمین نمایشگاه قران کریم با استقبال گسترده بیش از۲۴۰ متقاضی مواجه شد. عصر چهارشنبه، به دنبال اعلام زمان ثبت نام این بخش از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس، این متقاضیان در قالب افراد و موسسات و به صورت آنلاین […]

نمایشگاه

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا بخش عفاف و حجاب بیست و چهارمین نمایشگاه قران کریم با استقبال گسترده بیش از۲۴۰ متقاضی مواجه شد.

عصر چهارشنبه، به دنبال اعلام زمان ثبت نام این بخش از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس، این متقاضیان در قالب افراد و موسسات و به صورت آنلاین و حضوری ثبت نام کرده اند.

براساس شاخص ها و امکانات، از میان ثبت نام شدگان در نهایت تعداد مشخصی امکان حضور در این بخش را خواهند داشت.

اختصاص رواق شرقی مصلای به بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن

براساس هماهنگی های انجام شده با ستاد برگزاری بیست وچهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، رواق شرقی مصلای به بخش عفاف و حجاب اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، کارساخت غرفه های این بخش از روز گذشته و به همت بخش اجرایی نمایشگاه آغاز شده است.
به دلیل استقبال گسترده از این بخش، پیش بینی تعداد ورودی های متعدد از مسیرهای مختلف برنامه ریزی و انجام شده و مراجعان می توانند از دربهای مختلف رواق و محوطه مصلا وارد رواق شرقی شوند.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار «به سوی فهم قرآن» از ٢۴ خرداد ماه تا ٨ تیرماه مصادف با ٧ تا ٢٢ ماه مبارک رمضان به مدت ١۶ روز در مصلای بزرگ حضرت امام خمینی(ره) از ساعت ١٨ تا ۲۳٫۳۰ برگزار خواهد شد.
فراهنگ

 

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32