کد خبر: 7765
16/05/18 - 11:31 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از (ایکنا)، سیدحسین محمودی، فرمانده سپاه بیجار ، در اولین جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته حجاب و عفاف که با حضور اعضا در سالن جلسات سپاه بیجار برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: توجه به مقوله حجاب و عفاف نباید منوط به یک هفته در سال […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از (ایکنا)، سیدحسین محمودی، فرمانده سپاه بیجار ، در اولین جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته حجاب و عفاف که با حضور اعضا در سالن جلسات سپاه بیجار برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: توجه به مقوله حجاب و عفاف نباید منوط به یک هفته در سال شود.

وی از برگزاری گردهمایی بزرگ حجاب و عفاف با حضور خانواده‌های بیجاری همزمان با هفته حجاب و عفاف خبر داد و افزود: هدف از برگزاری این گردهمایی ده‌ها هزار نفری ،ترویج سبک زندگی در سطح جامعه در مقابله با هجمه‌های پیش‌‌بینی شده دشمنان است.

فرمانده سپاه بیجار با تأکید بر اینکه درصد زیادی از بانوان شهرستان بیجار محجبه هستند، بیان کرد: نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف موجب موجب تقویت اعتماد به نفس نه تنها در بانوان بلکه تمامی افراد جامعه می‌شود.

وی اعلام کرد: فرهنگ‌سازی گفتمان سبک زندگی عفیفانه در جامعه موجب جلوگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

فرمانده سپاه بیجار با اشاره به اینکه توجه به هفته حجاب و عفاف تنها نباید در یک هفته مورد توجه قرار گیرد بر همکاری دستگاه‌های فرهنگی جهت ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در سطح شهرستان تأکید کرد.

محمودی در پایان یادآور شد: راه اندازی ایستگاه پاسخ به سؤالات شرعی، مشاوره مذهبی پیرامون حجاب و عفاف، ایجاد نمایشگاه با موضوع جنگ نرم در حوزه زنان و خانواده از مهم‌ترین اقدامات جهت ترویج فرهنگ حجاب و عفاف است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32