کد خبر: 7762
16/05/18 - 11:33 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از elitedaily.com، یک دختر شجاع مسلمان بلژیکی در حرکتی نمادین و برای نشان دادن صلح و دوستی، با حضور در یک راهپیمایی اسلام‌ستیزانه، با شرکت کنندگان در این تظاهرات عکس سلفی گرفت. در این نشست صلح آمیز که برای بزرگداشت فرهنگ اسلامی برگزار شده بود، ۴۰ تن […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از elitedaily.com، یک دختر شجاع مسلمان بلژیکی در حرکتی نمادین و برای نشان دادن صلح و دوستی، با حضور در یک راهپیمایی اسلام‌ستیزانه، با شرکت کنندگان در این تظاهرات عکس سلفی گرفت.

در این نشست صلح آمیز که برای بزرگداشت فرهنگ اسلامی برگزار شده بود، ۴۰ تن از اعضای حزب ولامز بلانگ، حزب سیاسی افراطی راستگرای بلژیک تجمع یافته تا نمایشگاه سالانه مسلمانان را محکوم کنند. این افراد تابلوهایی علیه اسلام، مسجد و حجاب در دست داشتند.

در این میان یک دختر شجاع مسلمان به نام زکیه بلخیری تصمیم گرفت به این رفتارهای نفرت‌انگیز و منحرف اجازه پیشروی نداده و با بهترین شیوه ممکن، و با صلح و مثبت اندیشی به این رفتار تبعیض‌گرانه پاسخ داد.

او با شجاعت به سمت تظاهرکنندگان رفته و شروع به گرفتن عکس‌های سلفی با آن‌ها کرد. این بهترین شیوه رویارویی با این تجمع تبعیض‌گرایانه به نظر می‌رسید و نشان داد که اسلام‌هراسی این افراد تا چه اندازه خنده‌دار و بی‌اساس است.

یورگن آگوستین یک عکاس حاضر در صحنه توانست چند عکس از این عمل بی‌باکانه این دختر مسلمان بگیرد و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد.

در پی حملات تروریستی داعش به پاریس، سن برناردو و بروکسل، اسلام‌هراسی به شدت در بسیاری از جوامع غربی رو به گسترش است. در حالی که در حقیقت عده معدودی افراط‌گرا نبایستی نماینده ۱٫۶ میلیارد مسلمان در سرتاسر دنیا در نظر گرفته شوند، به علاوه اینکه مسلمانان خودشان قربانیان اصلی حملات تروریستی می‌باشند.

انتهای پیام/

  یک پاسخ به “دختر محجبه مسلمان راهپیمایی ضداسلامی را بهم ریخت”

  1. me گفت:

   نشون میده مردم اروپا چقد با فرهنگ هستند
   حالا اکه برعکسش تو ایران اتفاق بیفته کار به دعوا و خونریزی میرسه
   کاش یکم از اروپا یاد بگیریم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32