کد خبر: 7713
16/05/16 - 1:08 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از فارس، بتول سرکانی؛ مسئول جامعه بسیج زنان بیجار ، در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته حجاب و عفاف که در سالن جلسات فرماندهی سپاه بیجار برگزار شد با تبریک اعیاد مبارک شعبانیه، به اهمیت مقوله حجاب و عفاف اشاره کرد و اظهار داشت: حجاب یکی از برترین […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از فارس، بتول سرکانی؛ مسئول جامعه بسیج زنان بیجار ، در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته حجاب و عفاف که در سالن جلسات فرماندهی سپاه بیجار برگزار شد با تبریک اعیاد مبارک شعبانیه، به اهمیت مقوله حجاب و عفاف اشاره کرد و اظهار داشت: حجاب یکی از برترین ارزش‌های انسانی و الهی است که موجب کرامت و حرمت زن شده و به عنوان سنگری برای زن مسلمان که در دین مبین اسلام توجه ویژه‌ای به آن شده است.

وی افزود: آنچه در چندین سال اخیر کانون توجه هجمه دشمنان قرار دارد، حجاب زن مسلمان است.

سرکانی عنوان کرد: دشمنان نمی‌توانند حجاب زن مسلمان را تحمل کنند و با توطئه‌ها و ترفندهای مختلف سعی در از بین بردن ارزش‌های حاکم در جامعه اسلامی از جمله حجاب و عفاف هستند.

مسؤول جامعه بسیج زنان بیجار اظهار کرد: در همین راستا سازمان در سال ۹۵ برنامه گردهمایی ده‌ها هزار نفری بانوان را در هفته حجاب و عفاف در نظر گرفته که در آخرین روز از هفته حجاب و عفاف برگزار خواهد شد.

سرکانی مقابله با هجمه‌های طراحی‌شده دشمنان در رابطه با کشف حجاب زنان، برگزاری برنامه‌ها و مسابقات فرهنگی و برپایی نمایشگاه حجاب و عفاف و برنامه‌های ارزنده دیگری است که در طول این هفته برگزار می‌شود.

وی در ادامه ترویج فرهنگ بی‌حجابی را از مهم‌ترین اهداف دشمنان انقلاب اسلامی بیان کرد و گفت: امروز دشمنان انقلاب ارزش‌هایی مانند حجاب و عفاف را هدف قرار داده‌اند و از این طریق درصدد نیل به اهداف شوم خود هستند.

این مسؤول اظهار کرد: باید با اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به جوانان و تجهیز این قشر به صلاح تقوا، عفاف و حجاب، دشمنان را در رسیدن به اهدافشان ناامید کرد.

وی با بیان اینکه حجاب رابطه مستقیمی با تحکیم بنیان خانواده دارد، اظهار کرد: حجاب و عفاف ریشه در تاریخ و تمدن کشور دارد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32