کد خبر: 7682
16/05/14 - 1:02 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از فارس ، صادق کریمی در جلسه کمیته عفاف و حجاب شهرستان اقلید که با حضور امام جمعه، مشاور فرماندار در امور بانوان، رابطین ادارات و بازرسین عفاف و حجاب پیرامون صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب‌رجوع و نیز ترویج عفاف و حجاب، در سالن شهید […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از فارس ، صادق کریمی در جلسه کمیته عفاف و حجاب شهرستان اقلید که با حضور امام جمعه، مشاور فرماندار در امور بانوان، رابطین ادارات و بازرسین عفاف و حجاب پیرامون صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب‌رجوع و نیز ترویج عفاف و حجاب، در سالن شهید بهمن شریفی فرمانداری برگزار شد بر لزوم بهره‌گیری از فرصت‌ها و مناسبت‌های مختلف برای بیان ارزش و ترویج عفاف و حجاب در جامعه تأکید کرد.

وی عنوان داشت: احیای فرهنگ اسلامی، اصلاح نگرش‌های فرهنگی و نظام الگوسازی و به‌کارگیری روش‌های صحیح از مؤثرترین راهکارهای توسعه و ترویج حجاب در جامعه است.

کریمی به سیاست‌های دشمن در راستای تضعیف و نابودی ارزش‌ها و هویت مذهبی ملت ایران اشاره و عنوان کرد: دشمنان قسم‌خورده نظام و اسلام با صرف هزینه‌های کلان و راه‌اندازی جنگ نرم و فرهنگی می‌خواهند چادر را از سرزنان ما بردارند و جوانان را غرب‌زده کنند تا از این راه بتوانند به اهداف خود دست یابند و پیروز میدان تهاجم فرهنگی و جنگ نرم باشند.

فرماندار اقلید با اشاره به اهمیت حجاب و عفاف و نقش ارزنده آن در حفظ و نهادینه کردن بسیاری از ارزش‌های والای اسلامی در جامعه، بر لزوم درایت و مساعدت مسؤولان و مدیران در این راستا تأکید کرد و گفت: حرمت فضای ادارات باید رعایت شود.

وی با تقدیر از مدیران، کارکنان و رابطان امور بانوان ادارات، از حفظ حجاب و رعایت شئون اسلامی در سطح ادارات اقلید قدردانی کرد و با اشاره به پیشینه مذهبی این شهرستان تصریح کرد: هیچ‌گاه نباید از مکر دشمن غافل بود.

کریمی لزوم مساعدت در راستای برگزاری کلاس‌های مشاوره اخلاقی، دوره‌های توجیهی، جلسات اخلاقی با بهره‌گیری از روحانیون و… در ادارات را خواستار شد.

فرماندار اقلید به موضوع صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب‌رجوع اشاره کرد و افزود: مردم صاحبان اصلی مملکت هستند و ما تنها خدمت گذار آنان هستیم.

وی تصریح کرد: خدمت به مردم، رفع مسائل و حل مشکلات آنان باید به عنوان وظیفه ما باشد و با تمام توان در جلب رضایت‌مندی آنان بکوشیم تا موجب دلسردی آنان نشویم.

در ادامه مشاور امور بانوان فرمانداری اقلید بابیان اینکه دشمن در جنگ نرم بحث عفاف و حجاب را دنبال می‌کند اظهار داشت: دشمن از تمام ابزارها، امکانات و فرصت‌ها برای ترویج بی‌بندوباری و فساد استفاده می‌کند ازاین‌رو وظیفه سنگین و خطیری در این میدان بر عهده ماست.

سمیه صالحی با اشاره به ناآگاهی و غفلت بسیاری از افراد که با پوشش نامناسب به جامعه و ارزش‌های فرهنگی مذهبی آسیب می‌زنند بر لزوم برگزاری دوره‌های آموزشی در راستای ارتقای سطح آگاهی عمومی و حمایت و همراهی بیشتر مسئولان با کمیسیون امور بانوان تأکید کرد.

به گزارش فارس در پایان این جلسه از بازرسان و اعضای کمیته عفاف و حجاب اقلید تجلیل شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32