کد خبر: 7656
16/05/11 - 11:39 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” فارس ” ، نمایشگاه عفاف و حجاب در دانشکده بهداشت سرایان ، با حضور امام جمعه سرایان و تنی چند از مسئولان ارشد فرهنگی شهرستان، افتتاح شد. این نمایشگاه با توجه به اهمیت مسئله حجاب به مدت سه روز صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۲ […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” فارس ” ، نمایشگاه عفاف و حجاب در دانشکده بهداشت سرایان ، با حضور امام جمعه سرایان و تنی چند از مسئولان ارشد فرهنگی شهرستان، افتتاح شد.

این نمایشگاه با توجه به اهمیت مسئله حجاب به مدت سه روز صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به روی علاقمندان باز است.
در غرفه بلوتوث حجاب، سخنرانی‌ها، کلیپ‌ها و نرم‌افزارهایی با موضوعات حجاب و همچنین مولودی‌ها و آهنگ‌های مذهبی و سی‌دی‌های مختلف از بزرگان و شهدا در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

در غرفه دیگری با عنوان گوهری در صدف، پوشش محلی این منطقه و صنایع‌دستی مردم سرایان به نمایش درآمده است.
همچنین در غرفه کلبه حجاب، انواع مقنعه و چادر و محصولات عفاف و حجاب به نمایش گذاشته شده و امکان خرید نیز وجود دارد.
غرفه دیگری با عنوان ایستگاه تفکر نیز دارای کتاب‌هایی با موضوعات مختلف علمی، مذهبی و تاریخی است که با ۵۰ درصد تخفیف به مردم عرضه می‌شود.

امام جمعه سرایان نیز در حاشیه افتتاح این نمایشگاه به خبرنگار فارس، ابتکار دانشجویان در برگزاری این نمایشگاه را ستود و خواستار فرهنگ‌سازی در زمینه عفاف و حجاب در جامعه شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین احمد نجمی‌پور تهاجم فرهنگی دشمن را مانع بزرگ سر راه فرهنگ عفاف و حجاب دانست و تاکید کرد: قشر دانشجو به عنوان قشر پویای جامعه باید پیش قراول عرصه مقابله با جنگ نرم دشمن باشد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32