آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 7625
۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۷ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب؛ به نقل از “ایرنا” ، هوشنگ عطاپور در جلسه آموزشی توجیهی بازرسان ستاد صیانت آذربایجان غربی افزود: پاسداری از حقوق مردم از تاکیدات مهم امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بوده است که دولت تدبیر و امید نیز بر این امر در نهادهای اجرایی توجه ویژه ای دارد. وی […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب؛ به نقل از “ایرنا” ، هوشنگ عطاپور در جلسه آموزشی توجیهی بازرسان ستاد صیانت آذربایجان غربی افزود: پاسداری از حقوق مردم از تاکیدات مهم امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بوده است که دولت تدبیر و امید نیز بر این امر در نهادهای اجرایی توجه ویژه ای دارد.

وی از آغاز اجرای طرح بازرسی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی در آذربایجان غربی خبر داد و اضافه کرد: این بازرسی ها در دو حوزه حقوق شهروندی و حجاب و عفاف و در دستگاههای اجرایی استان تا چند روز آینده آغاز می شود.

وی اظهار کرد: فرآیند بازرسی های ستاد صیانت، به شکل دوره ای نخواهد بود بلکه طوری برنامه ریزی شده که این بازرسی ها در طول سال و به شکل مستمر و بر پایه مستندات قانونی و قوانین و مقررات مربوطه ادامه داشته باشد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی تاکید کرد: بازرسان ستاد صیانت با استناد به مبانی حقوقی، قانونی و نظری، کار بازرسی از دستگاهها را انجام می دهند و در این راستا لازم است مدیران سازمان ها و دستگاهها و همچنین دبیران حوزه های حقوق شهروندی و حجاب و عفاف دستگاهها، همکاری و هماهنگی لازم را با آنها داشته باشند.

عطاپور گفت: در کنار بازرسی های دولتی، امسال از حوزه های خصوصی مانند درمانگاه ها، تعاونی ها، شرکت های مسافربری، اغذیه فروشی ها و پاساژها نیز بازرسی صورت می گیرد.

در این جلسه حجت‌الاسلام علی قنبری قائم مقام ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی نیز نکاتی را در رابطه دیدگاه اسلام در رابطه با نظارت و بازرسی و همچنین راهکارهای انجام هر چه بهتر فرآیند نظارت و بازرسی از دستگاه ها و حوزه های خصوصی بیان کرد. به گزارش ایرنا، در چند سال اخیر، بازرسی های ستاد صیانت با همراهی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در خصوص حجاب و عفاف و رعایت حقوق شهروندی اجرا می شود. انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32