آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 7612
۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۴ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، صبح امروز راهپیمایی دانش‌آموزان مدارس ابتدایی شهرستان ارومیه با عنوان «حافظان حجاب» از خیابان عطایی به‌سمت خیابان خیام شمالی برگزار شد. مسئول امور بانوان مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه ، خانم شهبازپور، با بیان اینکه راهپیمایی حافظان حجاب با حضور […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، صبح امروز راهپیمایی دانش‌آموزان مدارس ابتدایی شهرستان ارومیه با عنوان «حافظان حجاب» از خیابان عطایی به‌سمت خیابان خیام شمالی برگزار شد.

مسئول امور بانوان مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه ، خانم شهبازپور، با بیان اینکه راهپیمایی حافظان حجاب با حضور دانش آموزان حافظ حجاب ارومیه برگزار شد گفت: امروزه حفظ حجاب و عفت زنانه خط مقدم مبارزه با استعمار جهانی است زیرا از بین رفتن حجاب زن نماد و نشانه ضعف دینداری اقشار جامعه است. این راهپیمایی در حقیقت فرصتی است برای اینکه دانش آموزان بتوانند آموخته های خود در طی یک سال تحصیلی را به گوش زنان و دختران شهر برسانند. و یاد بگیرند که در سطح جامعه حجاب فاطمی خود را ترویج نمایند.

این مراسم از ساعت ۱۰ صبح ۱۵ اردیبهشت ماه از خیابان عطایی ارومیه با حضور حافظان حجاب پایه های سوم تا ششم با شکوه هر چه تمامتر و شعارهای دختران دانش آموز محجبه “پیش به سوی حجاب ، زیبایی بی پایان ” و ” الگوی ما زینب است ، حجاب ما عزت است ” و ” ما دختران عاشورایی سپاهیان زهراییم ” و … ادامه یافت.

مراسم حافظان حجاب مدارس ارومیه با تجمع مقابل ساختمان آموزش و پرورش استان ادامه یافت. سپس بعد از قرائت قران و سخنرانی جناب آقای عباسی یکی از حافظان حجاب نخبه شهر به قرائت پیام لاله های شهید و قطعنامه نمود، و مورد توجه و تشویق حاضرین قرار گرفت. این مراسم راس ساعت ۱۲ پایان یافت.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32