کد خبر: 7584
16/05/02 - 1:58 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب، به نقل از روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، از شهرستان ساری، صبح امروز راهپیمایی دانش‌آموزان مدارس ابتدایی مرکز مازندران با عنوان «حافظان حجاب» از میدان ساعت به‌سمت میدان شهرداری ساری برگزار شد. دانش آموزان حافظ حجاب پس از طی کردن مسیر در میدان شهرداری ساری تجمع کردند و خواستار […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب، به نقل از روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، از شهرستان ساری، صبح امروز راهپیمایی دانش‌آموزان مدارس ابتدایی مرکز مازندران با عنوان «حافظان حجاب» از میدان ساعت به‌سمت میدان شهرداری ساری برگزار شد.
دانش آموزان حافظ حجاب پس از طی کردن مسیر در میدان شهرداری ساری تجمع کردند و خواستار حفظ عفاف و حجاب از سوی خواهران جامعه و تقویت بنیه فرهنگی و دینی در جامعه شدند.
مسئول امور بانوان مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ساری حمیده‌سادات موسوی با بیان اینکه راهپیمایی حافظان حجاب با حضور هزار و ۵۰۰ نفر از دانش آموزان حافظ حجاب ساری برگزار شد افزود: برگزاری چنین راهپیمایی‌هایی می‌تواند به سطح آگاهی‌بخشی خواهران از حجاب و عفاف فاطمی کمک کند.
وی پاسداشت و اشاعه فرهنگ حجاب در جامعه را از مهم‌ترین اهداف برگزاری این راهپیمایی دانست و ادامه داد: امروزه فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه در حال کمرنگ شدن است و این امر می‌طلبد مسئولان نسبت به آن چاره‌ای اساسی تدبیر کنند.
راهپیمایی حافظان حجاب با قرائت قطعنامه پایانی توسط یکی از دانش‌آموزان خاتمه یافت.
در قسمتی از این قطعنامه آمده: ما حافظان حجاب، چادر را همانند پرچم جمهوری اسلامی دانسته و در دفاع از این نماد مقدس همچون مدافعان حرم اهل بیت (ع) از حریم خود دفاع می‌کنیم تا حریم دختران ایرانی همچون حرم حضرت زینب (س) حفظ شود و مرهمی باشد بر دل همسران، دختران، مادران و خواهران شهیدان دفاع حرم اهل‌بیت (ع).
به گزارش پایگاه خبری حجاب، در پایان این تجمع دختران حافظ حجاب به بانوان مسلمان هشدار دادند تا با تبلیغات مسموم فریب دشمن را نخورند. و در حفظ حجاب خویش و مقابله با تهاجم فرهنگی بگوشند.
انتهایی پیام/p

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32