مسلمانان مسجد فرامینگهام

تبلیغ حجاب در ایالت ماساچوست امریکا

کد خبر: 7453
16/04/24 - 11:14 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از حوزه، حجاب جزئی از مقوله گسترده حجب و حیاء است در این مراسم جوانان مسجد غرفه‌های اطلاعاتی در پارکینگ برپا کرده، سرصحبت را با بازدیدکنندگان باز کرده و درباره اعتقادات اسلامی و سنت‌‌ها و فرهنگ‌های دینی از جمله حجاب برای مردم صحبت می‌کردند. انام مقنی، مسلمان محجبه […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از حوزه، حجاب جزئی از مقوله گسترده حجب و حیاء است

در این مراسم جوانان مسجد غرفه‌های اطلاعاتی در پارکینگ برپا کرده، سرصحبت را با بازدیدکنندگان باز کرده و درباره اعتقادات اسلامی و سنت‌‌ها و فرهنگ‌های دینی از جمله حجاب برای مردم صحبت می‌کردند.

انام مقنی، مسلمان محجبه ۲۴ ساله از اشلند با بیان اینکه حجاب جزئی از مقوله گسترده حجب و حیاء محسوب می‌شود گفت: رعایت حجاب هم برای مردان و هم زنان است. این تصور غلط وجود دارد که زنان به اجبار حجاب به سر می‌کنند. ما قصد داریم این پیش فرض‌ها را شکسته و نشان دهیم که ما زنان مسلمانی هستیم که سر کار رفته، دانشجو هستیم و مانند همه زندگی عادی و روزانه داریم.

دختران جوان مسجد به میهمانان رز سفید تقدیم می‌کردند که بر ساقه آن‌ها پیامی از حضرت محمد (ص) نوشته شده بود که می‌فرماید: شما به بهشت قدم نمی‌گذارید مگر ایمان داشته باشید و ایمان شما کامل نمی‌شود مگر اینکه همدیگر را دوست بدارید.

کشیش ویکی گست از کلیسای جماعت نخست ناتیک که در این مراسم حضور داشت گفت: از اینکه می‌بینم جوانان درباره ایمان و اعتقاداتشان سخن می‌گویند تحت تاثیر قرار گرفته‌ام. ما باید سعی کنیم به جای اینکه به قضاوت‌های به تصویر کشیده از اسلام و مسلمانان در رسانه‌ها توجه کنیم، در پی این باشیم که مسلمانان را بشناسیم و آن‌ها را بهتر درک کنیم.

انتها پیام/p

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32