کد خبر: 7435
16/04/17 - 10:27 ق.ظ

 به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از پایگاه خبری «Sky News» آکادمی نظامی «سیتادل» در ایالت کایفرنیای جنوبی در حال بررسی درخواستی بی‌سابقه از دانشجوی جدیدالورود خود است که می‌خواهد حجابش را حفظ کند.   سیتادل که یک آکادمی نظامی برجسته آمریکا است، اعلام کرد که یکی از دانشجویان جدیدالورود درخواست کرده به او اجازه […]

زن مسلمان
 به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از پایگاه خبری «Sky News» آکادمی نظامی «سیتادل» در ایالت کایفرنیای جنوبی در حال بررسی درخواستی بی‌سابقه از دانشجوی جدیدالورود خود است که می‌خواهد حجابش را حفظ کند.
  سیتادل که یک آکادمی نظامی برجسته آمریکا است، اعلام کرد که یکی از دانشجویان جدیدالورود درخواست کرده به او اجازه داده شود که حجاب خود را حفظ کند.

کیم کیلور، سخنگوی این مدرسه نظامی ۱۷۴ ساله می‌گوید: این اولین بار است که چنین درخواستی مطرح شده گرچه این آکادمی پیش‌تر نیز دانشجویان مسلمانی داشته است.

او افزود: کالج نظامی سیتادل در حال بررسی این درخواست است و نتیجه ظرف چند هفته اعلام خواهد شد.

دانشجویان این مدرسه نظامی تقریباً همیشه موظف به پوشیدن یونیفرم‌های خود هستند.

قوانین مدرسه نظامی سیتادل می‌گوید که درخواست‌های دینی در صورتی که به انسجام، روحیه، نظم و انضباط، امنیت و سلامت این آکادمی صدمه نزند، پذیرفته می‌شوند.

ابراهیم هوپر، سخنگوی شورای روابط اسلامی ـ آمریکایی، بزرگترین سازمان حامی حقوق مسلمانان آمریکا گفت: اعطای این حق یک پیغام بسیار مثبت برای مسلمانان آمریکایی خواهد داشت.

به گفته سخنگوی این آکادمی در حال حاضر سه دانشجوی مسلمان در این آکادمی هستند و دانشجویان مسلمان زیادی نیز در گذشته فارغ‌التحصیل شده‌اند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32