همزمان با سالروز وفات حضرت زینب (س) انجام شد

راهپیمایی دختران قمی برای حفاظت از حجاب و عفاف

کد خبر: 742
15/05/05 - 5:58 ق.ظ

دبیر اجرایی شعبه قم مرکز ریحانه النبی (س) از راهپیمایی یک‌هزار و ۵۰۰ دختر قمی برای حفاظت از حجاب و عفاف در قم راهپیمایی کردند.

راهپیمایی حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب، سید مجتبی میر فتحی‌زاده امروز در گفت‌وگو با فارس،‌ با اشاره به رسالت مرکز حجاب ریحانه النبی (س) بیان کرد: این مرکز برای حفاظت از حجاب و عفاف و ترویج عفاف و حجاب گام‌های ارزشمندی برمی‌دارد و توانسته موفقیت‌هایی در این زمینه به دست بیاورد.

وی اجرای طرح ملی حجاب ریحانهالنبی (س) را از جمله برنامه‌های این مرکز عنوان کرد و گفت: هر سال مدارس ابتدایی، نسبت به برگزاری یک راهپیمایی با عنوان حافظان حجاب با مجوز وزارت کشور در شهرهای گوناگون کشور اقدام می‌کنند.

دبیر اجرایی شعبه قم مرکز ریحانهالنبی (س) تصریح کرد: راهپیمایی حافظان حجاب یکی از برنامه‌‌های پایانی طرح ملی حجاب ریحانهالنبی (س) است که در شهرهای مجری این طرح و با هدف نمایش عمومی حجاب در سطح جامعه و تشویق دانش‌آموزان به حفظ حجاب برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: صبح امروز ۱۵۰۰ دختر حافظ حجاب برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب فاطمی در یک حرکت زیبای فرهنگی با سر دادن شعارهایی زیبا، همه زنان جامعه را به انتخاب پوشش برتر و رعایت حجاب اسلامی دعوت کردند.

فتحی‌زاده مسیر راهپیمایی دختران حافظ حجاب برتر را خیابان صفائیه، خیابان ارم به سمت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) عنوان کرد.

انتهای پیام

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32