کد خبر: 7392
16/03/05 - 7:19 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس ، رسول زرگرپور ؛ استاندار اصفهان ، در هجدهمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان، ضمن قدردانی از حضور با شکوه مردم در انتخابات و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دولت، شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: این شهدا اسوه‌های همیشه ماندگار خدمت بی‌منت و مردمی […]

حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس ، رسول زرگرپور ؛ استاندار اصفهان ، در هجدهمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان، ضمن قدردانی از حضور با شکوه مردم در انتخابات و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دولت، شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: این شهدا اسوه‌های همیشه ماندگار خدمت بی‌منت و مردمی و نماد کامل برگزیدگان خدمت در نظام اداری – اجرایی هستند.

استاندار اصفهان تقدیر از دستگاه‌های برتر اجرایی استان در فرایند ارزیابی عملکرد سال ۹۳ و همچنین قدردانی از برگزیدگان دستگاه‌های اجرایی را فرصت مناسبی برشمرد که با مروری بر عملکرد گذشته دستگاه‌های اجرایی استان و بررسی نقاط قوت و ضعف عملکرد آن‌ها، زمینه عملکرد مطلوب‌تر آن‌ها بیش از پیش فراهم می‌گردد.

وی افزود: این فرآیند پس از انقلاب اسلامی به طور اعم در برنامه‌های پنج‌ساله توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور و به طور اخص در مجموعه برنامه‌های تحول اداری دیده شده است. استاندار اصفهان اضافه کرد: در دولت تدبیر و امید این امر در قالب نقشه راه اصلاح نظام اداری مبتنی بر سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری دیده شده است.

وی افزود: سلامت و صحت اداری اولین انتظار از مدیران است و در ادامه نیز حجاب و عفاف که اگر فرهنگ حجاب و عفاف در ادارات نهادینه گردد می‌تواند به عنوان یک الگو و نمونه مورد توجه قرار گیرد.

استاندار اصفهان نماز و رعایت شعائر اسلامی را از دیگر مواردی برشمرد که باید در ابعاد مختلف در دستگاه‌ها مورد توجه قرار گیرد. وی در ادامه تأکید کرد: مسئله صرفه‌جویی در ادارات باید مورد توجه قرار گیرد و دستگاه‌هایی که بر این موضوع تأکید دارند باید تقدیر شوند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32