کد خبر: 7392
16/03/05 - 7:19 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس ، رسول زرگرپور ؛ استاندار اصفهان ، در هجدهمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان، ضمن قدردانی از حضور با شکوه مردم در انتخابات و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دولت، شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: این شهدا اسوه‌های همیشه ماندگار خدمت بی‌منت و مردمی […]

حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس ، رسول زرگرپور ؛ استاندار اصفهان ، در هجدهمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان، ضمن قدردانی از حضور با شکوه مردم در انتخابات و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دولت، شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: این شهدا اسوه‌های همیشه ماندگار خدمت بی‌منت و مردمی و نماد کامل برگزیدگان خدمت در نظام اداری – اجرایی هستند.

استاندار اصفهان تقدیر از دستگاه‌های برتر اجرایی استان در فرایند ارزیابی عملکرد سال ۹۳ و همچنین قدردانی از برگزیدگان دستگاه‌های اجرایی را فرصت مناسبی برشمرد که با مروری بر عملکرد گذشته دستگاه‌های اجرایی استان و بررسی نقاط قوت و ضعف عملکرد آن‌ها، زمینه عملکرد مطلوب‌تر آن‌ها بیش از پیش فراهم می‌گردد.

وی افزود: این فرآیند پس از انقلاب اسلامی به طور اعم در برنامه‌های پنج‌ساله توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور و به طور اخص در مجموعه برنامه‌های تحول اداری دیده شده است. استاندار اصفهان اضافه کرد: در دولت تدبیر و امید این امر در قالب نقشه راه اصلاح نظام اداری مبتنی بر سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری دیده شده است.

وی افزود: سلامت و صحت اداری اولین انتظار از مدیران است و در ادامه نیز حجاب و عفاف که اگر فرهنگ حجاب و عفاف در ادارات نهادینه گردد می‌تواند به عنوان یک الگو و نمونه مورد توجه قرار گیرد.

استاندار اصفهان نماز و رعایت شعائر اسلامی را از دیگر مواردی برشمرد که باید در ابعاد مختلف در دستگاه‌ها مورد توجه قرار گیرد. وی در ادامه تأکید کرد: مسئله صرفه‌جویی در ادارات باید مورد توجه قرار گیرد و دستگاه‌هایی که بر این موضوع تأکید دارند باید تقدیر شوند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32