کد خبر: 7383
16/03/05 - 3:43 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” تسنیم ” ،  به مناسبت هفته امور تربیتی ، دانش‌آموزان استان قزوین نقاشی همگانی با موضوع عفاف و حجاب کشیدند. از جمله اهداف برگزاری این طرح در مدارس استان قزوین می‌توان به توسعه تربیت دینی و اسلامی دانش‌آموزان، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و همچنین جلوگیری […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” تسنیم ” ،  به مناسبت هفته امور تربیتی ، دانش‌آموزان استان قزوین نقاشی همگانی با موضوع عفاف و حجاب کشیدند.

از جمله اهداف برگزاری این طرح در مدارس استان قزوین می‌توان به توسعه تربیت دینی و اسلامی دانش‌آموزان، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و همچنین جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد.

متاسفانه در جامعه کنونی دشمنان با تهاجم‌های فرهنگی افکار و اعتقادات نسل جوان و دانش‌آموزان کشور را هدف قرار داده‌اند که این امر وظیفه و تکلیف مدیران و مربیان مدارس را ویژه و سنگین‌تر کرده است.

در هفته امور تربیتی برنامه‌های فرهنگی و هنری متعددی در نظر گرفته شده که در تبیین فرهنگ تربیت اسلامی در سطح جامعه نقش به‌سزایی دارد. نقاشی همگانی با موضوع عفاف و حجاب ویژه مقاطع ابتدایی و پیش‌دبستانی بوده که دانش‌آموزان به صورت دسته جمعی نقاشی‌های خود را در موضوعات عفاف و حجاب به تصویر کشیدند.

 

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32