آخرین یادداشت

مسأله حجاب زن مسلمان در غرب

مسأله حجاب زن مسلمان در غرب

به گزارش پایگاه خبری حجاب ،به نقل از خبرنگار مهر، مقاله زیر توسط محمدرضا حضوربخش دانشجوی دکترای فلسفه تطبیقی دانشگاه قم و کارشناس گروه مطالعات راهبردی مجمع جهانی اهل بیت(ع) نوشته شده است که در ادامه از نظر شما می گذرد؛ اساساً کشورهای غربی به دلیل رویکرد سکولار و فارغ ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 7383
۹۴/۱۲/۱۵ - ۳:۴۳ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” تسنیم ” ،  به مناسبت هفته امور تربیتی ، دانش‌آموزان استان قزوین نقاشی همگانی با موضوع عفاف و حجاب کشیدند. از جمله اهداف برگزاری این طرح در مدارس استان قزوین می‌توان به توسعه تربیت دینی و اسلامی دانش‌آموزان، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و همچنین جلوگیری […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” تسنیم ” ،  به مناسبت هفته امور تربیتی ، دانش‌آموزان استان قزوین نقاشی همگانی با موضوع عفاف و حجاب کشیدند.

از جمله اهداف برگزاری این طرح در مدارس استان قزوین می‌توان به توسعه تربیت دینی و اسلامی دانش‌آموزان، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و همچنین جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد.

متاسفانه در جامعه کنونی دشمنان با تهاجم‌های فرهنگی افکار و اعتقادات نسل جوان و دانش‌آموزان کشور را هدف قرار داده‌اند که این امر وظیفه و تکلیف مدیران و مربیان مدارس را ویژه و سنگین‌تر کرده است.

در هفته امور تربیتی برنامه‌های فرهنگی و هنری متعددی در نظر گرفته شده که در تبیین فرهنگ تربیت اسلامی در سطح جامعه نقش به‌سزایی دارد. نقاشی همگانی با موضوع عفاف و حجاب ویژه مقاطع ابتدایی و پیش‌دبستانی بوده که دانش‌آموزان به صورت دسته جمعی نقاشی‌های خود را در موضوعات عفاف و حجاب به تصویر کشیدند.

 

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32