حجت‌الاسلام فیروز علی خسروی؛رئیس اداره تبلیغات شهرستان زنجان:

اعزام ۵۵ مبلغ برای برگزاری گفتمان دینی با موضوع حجاب

کد خبر: 7369
16/03/02 - 11:49 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” مهر” ؛ حجت‌الاسلام فیروز علی خسروی ؛رئیس اداره تبلیغات شهرستان زنجان ، به برنامه‌های اداره تبلیغات شهرستان زنجان در ایام فاطمیه اشاره کرد و افزود: همزمان با ایام فاطمیه پنج مبلغ غیربومی و ۵۰ مبلغ بومی به مناطق مختلف زنجان اعزام می‌شوند. وی تأکید کرد: این […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” مهر” ؛ حجت‌الاسلام فیروز علی خسروی ؛رئیس اداره تبلیغات شهرستان زنجان ، به برنامه‌های اداره تبلیغات شهرستان زنجان در ایام فاطمیه اشاره کرد و افزود: همزمان با ایام فاطمیه پنج مبلغ غیربومی و ۵۰ مبلغ بومی به مناطق مختلف زنجان اعزام می‌شوند.

وی تأکید کرد: این اداره بر اعزام مبلغین در ایام فاطمیه تأکید جدی دارد. رئیس اداره تبلیغات شهرستان زنجان، به برنامه‌های شاخص در ایام فاطمیه اشاره کرد و یادآور شد: برگزاری گفتمان دینی با موضوع حجاب و زندگی اسلامی، توزیع پرچم و اقلام فرهنگی به هیئات مساجد، برگزاری مراسم سخنرانی توسط روحانیون مستقر، برگزاری مسابقات فرهنگی از جمله خطبه حضرت زهرا (س) و راز حجاب از برنامه‌های شاخص در ایام فاطمیه است.

حجت‌الاسلام خسروی تصریح کرد: برپایی ایستگاه‌های صلواتی و احسان توسط هیئات مذهبی، برگزاری مراسم ویژه در مساجد محوری با دعوت از سخنرانان برجسته در مساجد، ولیعصر (عج)، امام حسین (ع)، امام باقر (ع)، امامزاده سید ابراهیم(ع)، مسجد فاطمه زهرا (س) خیابان ۱۷ شهریور را می‌توان نام برد.

وی از راه‌اندازی دستجات عزاداری توسط هیئات مذهبی و مساجد از جمله هیئت فاطمیه و مسجد فاطمه زهرا ۱۷ شهریور در ایام فاطمیه خبر داد.

رئیس اداره تبلیغات شهرستان زنجان ادامه داد: ۱۵۰ مورد فعال‌سازی شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوا در نشریات محلی و سخنرانی ائمه جماعات مساجد در سطح شهر و محل‌های استقرار است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32