آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 7350
۹۴/۱۲/۱۰ - ۱:۴۹ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” فارس ” ، کبری ایمانی ؛ مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان، اظهار کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان به منظور ترویج موضوعات دینی و قرآنی اقدامات متعددی را انجام می‌دهد. وی با اشاره به اینکه در بخش بانوان نیز فعالیت‌‍‌های مربوط صورت […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” فارس ” ، کبری ایمانی ؛ مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان، اظهار کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان به منظور ترویج موضوعات دینی و قرآنی اقدامات متعددی را انجام می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه در بخش بانوان نیز فعالیت‌‍‌های مربوط صورت گرفته و نتایج مطلوبی داشته است، تصریح کرد: در این زمینه با حضور بانوان فرهیخته جلسات مشترک برگزار و نسبت به شناسایی بانوان فرهیخته اقدام شده است.

مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان با بیان اینکه بر اساس جلسات تشکیل شده و شناسایی صورت گرفته ۶۰ نفر از بانوان فرهیخته استان شناسایی شده‎اند، بیان کرد: تشکیل جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی دینی در استان، انتقال تجارب، جذب استعدادهای بومی، پیوند ظرفیت‌های فرهنگی، را موجب می‎شود.

وی در ادامه با اشاره به اهداف تشکیل جمعیت بانوان فرهیخته تصریح کرد: انتقال تجارب، جذب استعدادهای بومی، پیوند ظرفیت‌های فرهنگی از اهداف تشکیل این جمعیت است. ایمانی در ادامه با اشاره به اقدامات فرهنگی و دینی تبلیغات اسلامی استان زنجان بیان کرد: با هدف ترویج و گسترش سبک زندگی اسلامی و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب سلسله مسابقات کتابخوانی در زنجان برگزار خواهد شد.

مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده مسابقات کتابخوانی در زنجان به صورت فصلی برگزار خواهد شد، اضافه کرد: منبع مسابقه کتاب راز حجاب حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری است.

وی با بیان اینکه ثبت نام در این مسابقه از ۲۰ فروردین ماه سال آینده انجام خواهد شد، تصریح کرد: زمان برگزاری مسابقه نیز ۱۰ اردیبهشت ماه و زمان اعلام اسامی برندگان نیز ۱۵ اردیبهشت ماه خواهد بود. مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان با بیان اینکه این مسابقه به صورت همزمان در استان برگزار خواهد شد، اضافه کرد: این مسابقه در قالب سفارش ۲ هزار جلد از کتاب تعیین شده برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: هدف از برگزاری این مسابقه ارتقای سرانه کتابخوانی و تعالی فرهنگی جامعه و ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب است.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32