کد خبر: 7341
16/02/29 - 12:32 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ، به نقل از ” فارس” ، مرتضی صفری ؛ مدیر کل صدا و سیمای استان زنجان ، در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان زنجان اظهار کرد: صدا و سیمای استان زنجان با موضوع حجاب و عفاف اقدام به تهیه گزارش کرده است. وی با […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ، به نقل از ” فارس” ، مرتضی صفری ؛ مدیر کل صدا و سیمای استان زنجان ، در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان زنجان اظهار کرد: صدا و سیمای استان زنجان با موضوع حجاب و عفاف اقدام به تهیه گزارش کرده است.

وی با اشاره به اینکه در این گزارش به دلیل منع پخش افراد بد حجاب و فاقد حجاب و عفاف به صورت شطرنجی به نمایش درآمده‌ است، اضافه کرد: این اقدام با هدف نشان دادن قبح و زشتی موضوع بدحجابی انجام می‌شود.

مدیر کل صدا و سیمای استان زنجان با اشاره به سیاست‌های کلی این دستگاه عنوان کرد: آگاهی‌بخشی و بصیرت‌افزایی از جمله سیاست‌های این دستگاه است. صفری با گله از وضعیت نامناسب قاچاق لباس در استان زنجان اضافه کرد: باید اقدامات ریشه‌ای و موفق در زمینه مقابله با این موضوع انجام شود.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه طرح شبنم در کشور به صورت ناگهانی متوقف شده است، اظهار کرد: باید طرحی مشابه آن برای مقابله با قاچاق جایگزین می‌شد.

مدیر کل صدا و سیمای استان زنجان بر لزوم حمایت از تولیدکنندگان داخلی لباس در کشور تاکید کرد و افزود: باید شرایط برای فعالیت این صنف در کشور و به ویژه استان فراهم شود. صفری از دولت خواست از تولیدکنندگان داخلی حمایت و با قاچاق کالا به ویژه پوشاک مبارزه کند تا شرایط نظارت بر نوع کالاهای عرضه شده در بازار فروش فراهم شود.

انتهای پیام /

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32