کد خبر: 7313
16/02/25 - 12:27 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از دانشجو، همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت حضرت زهرا (س) به منظور ایجاد آگاهی در خصوص ترویج حجاب، نمایشگاه عفاف و حجاب در دانشکده پرستاری رامسر دائر می باشد.  بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری رامسر همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت حضرت زهرا (س)، به منظور تبیین و […]

معضل

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از دانشجو، همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت حضرت زهرا (س) به منظور ایجاد آگاهی در خصوص ترویج حجاب، نمایشگاه عفاف و حجاب در دانشکده پرستاری رامسر دائر می باشد.

 بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری رامسر همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت حضرت زهرا (س)، به منظور تبیین و ترویج فرهنگ اسلامی حجاب، ایجاد آگاهی در خصوص ترویج حجاب صحیح و انتقال ارزش های مذهبی و ملی در بین جوانان اقدام به بر پایی غرفه، عرضه محصولات حجاب و عفاف به همراه نمایشگاه عکس با مضمون سیر تاریخ پوشش در ایران و جهان، بررسی شبهات پیرامون حجاب، حجاب و نگاه مردان، حجاب و دین، سیمای حجاب و عفاف در قرآن و عفت و پاکدامنی در اسلام در محیط دانشکده نمود، تا در ایام شهادت بزرگ بانوی اسلام با ارائه الگویی مناسب در پوشش به دانشجویان، آنان را با حجاب فاطمی آشنا کنند.

 در این نمایشگاه پوشاک ایرانیان باستان و پوشاک سنتی اقوام ایرانی به نمایش گذاشته شده بود و مباحث حجاب در قالب موضوعاتی چون کاریکاتور، حریم ریحانه و نیز بررسی آراء و فتاوی تخصصی علما درباره عفاف و حجاب و همچنین کارگاه پاسخ به شبهات ارائه شد.

 لازم به ذکر است، در این نمایشگاه که تا پایان هفته جاری ادامه دارد، انواع چادر، مقنعه و پوشش اسلامی با تخفیف برای دانشجویان عرضه می شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32