کد خبر: 7284
16/02/24 - 2:27 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” ایکنا ” ، سردار دولتی، فرمانده انتظامی استان ایلام، بر لزوم احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر به عنوان راهبرد اساسی مقابله با بی‌حجابی، این پدیده شوم برنامه‌های ماهواره‌ای تاکید کرد. ایشان اظهار کرد: اشاعه فرهنگ بی‌حجابی از حربه‌های نظام سلطه علیه نظام […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” ایکنا ” ، سردار دولتی، فرمانده انتظامی استان ایلام، بر لزوم احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر به عنوان راهبرد اساسی مقابله با بی‌حجابی، این پدیده شوم برنامه‌های ماهواره‌ای تاکید کرد.

ایشان اظهار کرد: اشاعه فرهنگ بی‌حجابی از حربه‌های نظام سلطه علیه نظام اسلامی است که با استفاده از چندین شبکه ماهواره‌ای در صدد ترویج آن در جامعه هستند.

وی افزود: دشمنان از گذشته سعی داشته‌اند تا نماد حجاب را از مسلمانان بگیرند و در حال حاضر هم با استفاده‌ از رسانه‌های مختلف به فکر مقابله با حجاب و اسلام هستند.

فرمانده انتظامی استان ایلام اضافه کرد: دشمن از آن جایی که مانع اصلی هدف‌های خود را فرهنگ دینی و اعتقاد مذهبی می‌داند، برای کم رنگ کردن این فرهنگ با ایجاد خلل در باورهای دینی قشر جوان در به انحراف کشیدن و بی هویت کردن آنان می‌کوشد. دولتی با تاکید بر اینکه برنامه‌های ماهواره‌ای زمینه‌ساز مفاسد اخلاقی و اجتماعی است،

یادآور شد: این برنامه‌ها بیشتر از آن که برای نسل جوان و جامعه ما مفید باشد، مضر و خطرناک است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: وظیفه اصلی خانواده‌هاست که خود و فرزندانشان را از آثار ویرانگر برنامه‌های ماهواره‌ای در امان نگه دارند که عامل اصلی انحراف جوانان و از هم پاشیدگی خانواده است.

انتهای پیام /

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32