حسین قانعیان‌پور، مدیر کانون تخصصی حجاب و عفاف آبادان

برگزاری دوره‌های مجازی رفع شبهه عرصه حجاب و عفاف در آبادان

کد خبر: 7271
16/02/24 - 2:28 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” ایکنا ” ، حسین قانعیان‌پور، مدیر کانون تخصصی حجاب و عفاف آبادان گفت: یکی از برنامه‌های این کانون فرهنگی ـ هنری تهیه و انتشار محتوا با استفاده از منابع معتبر در زمینه حجاب و عفاف و برگزاری دوره‌های اعتقادی رفع شبهه در این زمینه در فضای […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” ایکنا ” ، حسین قانعیان‌پور، مدیر کانون تخصصی حجاب و عفاف آبادان گفت: یکی از برنامه‌های این کانون فرهنگی ـ هنری تهیه و انتشار محتوا با استفاده از منابع معتبر در زمینه حجاب و عفاف و برگزاری دوره‌های اعتقادی رفع شبهه در این زمینه در فضای مجازی است.

وی در ادامه سخنان خود در این زمینه گفت: در این راستا مهمترین و اصلی‌​ترین شبهات در زمینه حجاب و عفاف، استخراج و با استفاده از منابع دینی پاسخ داده می‌شود.

قانعیان​پور ادامه داد: کارگروه حجاب و عفاف این کانون پس از بررسی شبهه‌ها پاسخ‌های مربوطه را از منابع استخراج و پس از تنظیم در فضای مجازی منتشر می‌کند.

مدیر کانون تخصصی حجاب و عفاف آبادان با بیان اینکه انتشار مطالب تولید شده در فضای مجازی نشانگر استقبال مخاطبان از آن است، گفت: دوهزار مخاطب این دوره‌ها را در فضای مجازی پیگیری می‌کنند.

قانعیان‌پور همچنین، از برگزاری دوره طلایه‌داران حجاب و عفاف در شهرستان آبادان خبر داد و گفت: این دوره با دعوت از ۱۰۰ نخبه فرهنگی از بانوان طلبه و فرهنگی به صورت تخصصی با همکاری مؤسسه خیبر کرج برگزار خواهد شد.

انتهای پیام /

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32