آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
حسین قانعیان‌پور، مدیر کانون تخصصی حجاب و عفاف آبادان

برگزاری دوره‌های مجازی رفع شبهه عرصه حجاب و عفاف در آبادان

کد خبر: 7271
۹۴/۱۲/۰۵ - ۲:۲۸ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” ایکنا ” ، حسین قانعیان‌پور، مدیر کانون تخصصی حجاب و عفاف آبادان گفت: یکی از برنامه‌های این کانون فرهنگی ـ هنری تهیه و انتشار محتوا با استفاده از منابع معتبر در زمینه حجاب و عفاف و برگزاری دوره‌های اعتقادی رفع شبهه در این زمینه در فضای […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” ایکنا ” ، حسین قانعیان‌پور، مدیر کانون تخصصی حجاب و عفاف آبادان گفت: یکی از برنامه‌های این کانون فرهنگی ـ هنری تهیه و انتشار محتوا با استفاده از منابع معتبر در زمینه حجاب و عفاف و برگزاری دوره‌های اعتقادی رفع شبهه در این زمینه در فضای مجازی است.

وی در ادامه سخنان خود در این زمینه گفت: در این راستا مهمترین و اصلی‌​ترین شبهات در زمینه حجاب و عفاف، استخراج و با استفاده از منابع دینی پاسخ داده می‌شود.

قانعیان​پور ادامه داد: کارگروه حجاب و عفاف این کانون پس از بررسی شبهه‌ها پاسخ‌های مربوطه را از منابع استخراج و پس از تنظیم در فضای مجازی منتشر می‌کند.

مدیر کانون تخصصی حجاب و عفاف آبادان با بیان اینکه انتشار مطالب تولید شده در فضای مجازی نشانگر استقبال مخاطبان از آن است، گفت: دوهزار مخاطب این دوره‌ها را در فضای مجازی پیگیری می‌کنند.

قانعیان‌پور همچنین، از برگزاری دوره طلایه‌داران حجاب و عفاف در شهرستان آبادان خبر داد و گفت: این دوره با دعوت از ۱۰۰ نخبه فرهنگی از بانوان طلبه و فرهنگی به صورت تخصصی با همکاری مؤسسه خیبر کرج برگزار خواهد شد.

انتهای پیام /

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32