آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 7249
۹۴/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۲ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از “ایکنا “، ایران محمدی، فعال فرهنگی گفت: توسعه آموزش‌های تخصصی در حوزه عفاف و حجاب با رویکرد کارکردهای اجتماعی بانوان همراه باشد. وی با اشاره به تبیین آموزش‌های تخصصی حجاب و عفاف، تصریح کرد: اساس آموزش‌های تخصصی بر محور توسعه و تعمیق آموزه‌های دینی باشد. محمدی افزود: […]

حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از “ایکنا “، ایران محمدی، فعال فرهنگی گفت: توسعه آموزش‌های تخصصی در حوزه عفاف و حجاب با رویکرد کارکردهای اجتماعی بانوان همراه باشد.

وی با اشاره به تبیین آموزش‌های تخصصی حجاب و عفاف، تصریح کرد: اساس آموزش‌های تخصصی بر محور توسعه و تعمیق آموزه‌های دینی باشد. محمدی افزود: باید تلاش شود تا نگاه جامع نگر آموزشی برای همه مخاطبان به ویژه اقشار تاثیرگذار باشد.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: بانوان امروز بیش از هر زمان دیگری با حفظ حجاب و عفاف به وظایف خطیر فرهنگی و اجتماعی نقش آفرینی می‌کنند و این به‌معنای ارزش‌گذاری به جایگاه برجسته بانوان در عملکردهای فردی و اجتماعی بانوان در اجتماع است.

وی گفت: باید در این راستا برنامه‌ریزی کرده و برنامه‌های متنوعی ارائه کنیم که گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در این مسیر انجام می‌گیرد.

محمدی اظهار کرد: آموزش‌های تخصصی با محوریت عفاف و حجاب و کارکردهای اجتماعی بانوان نقش بسزایی در توسعه فرهنگ حجاب و عفاف دارد و اهتمام ویژه به این مهم تداوم آموزش‌های تخصصی، فرهنگی و اجتماعی در پی خواهد داشت.

این فعال فرهنگی افزود: درنظر گرفتن مواردی از قبیل دوره‌های آموزشی، احکام تخصصی و کارکردهای بانوان در این خصوص به تعمیق باورها و گسترش آموزه‌های دینی کمک می‌کند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32