کد خبر: 7249
16/02/23 - 11:42 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از “ایکنا “، ایران محمدی، فعال فرهنگی گفت: توسعه آموزش‌های تخصصی در حوزه عفاف و حجاب با رویکرد کارکردهای اجتماعی بانوان همراه باشد. وی با اشاره به تبیین آموزش‌های تخصصی حجاب و عفاف، تصریح کرد: اساس آموزش‌های تخصصی بر محور توسعه و تعمیق آموزه‌های دینی باشد. محمدی افزود: […]

حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از “ایکنا “، ایران محمدی، فعال فرهنگی گفت: توسعه آموزش‌های تخصصی در حوزه عفاف و حجاب با رویکرد کارکردهای اجتماعی بانوان همراه باشد.

وی با اشاره به تبیین آموزش‌های تخصصی حجاب و عفاف، تصریح کرد: اساس آموزش‌های تخصصی بر محور توسعه و تعمیق آموزه‌های دینی باشد. محمدی افزود: باید تلاش شود تا نگاه جامع نگر آموزشی برای همه مخاطبان به ویژه اقشار تاثیرگذار باشد.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: بانوان امروز بیش از هر زمان دیگری با حفظ حجاب و عفاف به وظایف خطیر فرهنگی و اجتماعی نقش آفرینی می‌کنند و این به‌معنای ارزش‌گذاری به جایگاه برجسته بانوان در عملکردهای فردی و اجتماعی بانوان در اجتماع است.

وی گفت: باید در این راستا برنامه‌ریزی کرده و برنامه‌های متنوعی ارائه کنیم که گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در این مسیر انجام می‌گیرد.

محمدی اظهار کرد: آموزش‌های تخصصی با محوریت عفاف و حجاب و کارکردهای اجتماعی بانوان نقش بسزایی در توسعه فرهنگ حجاب و عفاف دارد و اهتمام ویژه به این مهم تداوم آموزش‌های تخصصی، فرهنگی و اجتماعی در پی خواهد داشت.

این فعال فرهنگی افزود: درنظر گرفتن مواردی از قبیل دوره‌های آموزشی، احکام تخصصی و کارکردهای بانوان در این خصوص به تعمیق باورها و گسترش آموزه‌های دینی کمک می‌کند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32