حجت الاسلام حمیدی ، معاون فرهنگی ـ اجتماعی شهرداری تبریز

اثر پذیری در حوزه حجاب و عفاف نیازمند کار فرهنگی موثر است.

کد خبر: 7230
16/02/23 - 11:28 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از “ایکنا” ،حجت‎الاسلام احمد حمیدی، معاون فرهنگی ـ اجتماعی شهرداری تبریز در مراسم اختتامیه دومین جشنواره استانی و بیست و هشتمین نمایشگاه کشوری مد و لباس با اشاره به اهمیت و جایگاه لباس و پوشش در متن جامعه اسلامی خاطرنشان کرد: پوشش به عنوان یکی از ارکان مهم […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از “ایکنا” ،حجت‎الاسلام احمد حمیدی، معاون فرهنگی ـ اجتماعی شهرداری تبریز در مراسم اختتامیه دومین جشنواره استانی و بیست و هشتمین نمایشگاه کشوری مد و لباس با اشاره به اهمیت و جایگاه لباس و پوشش در متن جامعه اسلامی خاطرنشان کرد: پوشش به عنوان یکی از ارکان مهم و بنیادین جامعه اسلامی در منابع مهم و اصیل اسلامی مورد توجه قرار گرفته است.

وی ادامه داد: اهمیت این موضوع تا بدانجاست که توجه به حجاب جزو ضروریات جامعه قرار گرفته است و هر نوع تلاشی برای پاسداشت و ارج نهادن به این موضوع مورد تشویق و توجه است.

حمیدی با بیان اینکه اسلام صراحتاً خودنمایی زنان را ممنوع کرده است، افزود: دشمنان قسم‏‎خورده اسلام، عفت و پاکدامنی زنان را نشانه گرفته‏‎اند و با ترفندها و ابزارهای مختلف تلاش دارند این موضوع را کمرنگ و بی‎‏اهمیت جلوه دهند.

معاون فرهنگی ـ اجتماعی شهرداری تبریز ادامه داد: دشمن برای این مقصود، از رسانه‎‏های نو بهره می‎‏‏برد تا با بی‎اهمیت نشان دادن این مسأله، اقبال مردم را به آن بکاهد و نقش آن را در جامعه کمرنگ کند.

معاون فرهنگی ـ اجتماعی شهرداری تبریز با مثبت ارزیابی کردن برگزاری جشنواره مد و لباس ایرانی، اظهار کرد: این امر تجلی واقعی یک کار فرهنگی است و می‏توان با تمرکز بیشتر و همه‏‎‏جانبه به این امر نسبت به اخذ نتیجه مطلوب از آن امیدوار بود.

انتهای پیام /

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32