حجت الاسلام حمیدی ، معاون فرهنگی ـ اجتماعی شهرداری تبریز

اثر پذیری در حوزه حجاب و عفاف نیازمند کار فرهنگی موثر است.

کد خبر: 7230
16/02/23 - 11:28 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از “ایکنا” ،حجت‎الاسلام احمد حمیدی، معاون فرهنگی ـ اجتماعی شهرداری تبریز در مراسم اختتامیه دومین جشنواره استانی و بیست و هشتمین نمایشگاه کشوری مد و لباس با اشاره به اهمیت و جایگاه لباس و پوشش در متن جامعه اسلامی خاطرنشان کرد: پوشش به عنوان یکی از ارکان مهم […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از “ایکنا” ،حجت‎الاسلام احمد حمیدی، معاون فرهنگی ـ اجتماعی شهرداری تبریز در مراسم اختتامیه دومین جشنواره استانی و بیست و هشتمین نمایشگاه کشوری مد و لباس با اشاره به اهمیت و جایگاه لباس و پوشش در متن جامعه اسلامی خاطرنشان کرد: پوشش به عنوان یکی از ارکان مهم و بنیادین جامعه اسلامی در منابع مهم و اصیل اسلامی مورد توجه قرار گرفته است.

وی ادامه داد: اهمیت این موضوع تا بدانجاست که توجه به حجاب جزو ضروریات جامعه قرار گرفته است و هر نوع تلاشی برای پاسداشت و ارج نهادن به این موضوع مورد تشویق و توجه است.

حمیدی با بیان اینکه اسلام صراحتاً خودنمایی زنان را ممنوع کرده است، افزود: دشمنان قسم‏‎خورده اسلام، عفت و پاکدامنی زنان را نشانه گرفته‏‎اند و با ترفندها و ابزارهای مختلف تلاش دارند این موضوع را کمرنگ و بی‎‏اهمیت جلوه دهند.

معاون فرهنگی ـ اجتماعی شهرداری تبریز ادامه داد: دشمن برای این مقصود، از رسانه‎‏های نو بهره می‎‏‏برد تا با بی‎اهمیت نشان دادن این مسأله، اقبال مردم را به آن بکاهد و نقش آن را در جامعه کمرنگ کند.

معاون فرهنگی ـ اجتماعی شهرداری تبریز با مثبت ارزیابی کردن برگزاری جشنواره مد و لباس ایرانی، اظهار کرد: این امر تجلی واقعی یک کار فرهنگی است و می‏توان با تمرکز بیشتر و همه‏‎‏جانبه به این امر نسبت به اخذ نتیجه مطلوب از آن امیدوار بود.

انتهای پیام /

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32