آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 7202
۹۴/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۹ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایسنا، مریم جعفری در همایش عفاف و حجاب شهرستان جاسک اظهار کرد: حجاب به معنی پوشش اسلامی بانوان دارای دو بُعد ایجابی و سلبی است، بعد ایجابی آن وجود پوشش بدن و بُعد سلبی آن حرام بودن و خودنمایی به نامحرم است و این دو باید در […]

حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایسنا، مریم جعفری در همایش عفاف و حجاب شهرستان جاسک اظهار کرد: حجاب به معنی پوشش اسلامی بانوان دارای دو بُعد ایجابی و سلبی است، بعد ایجابی آن وجود پوشش بدن و بُعد سلبی آن حرام بودن و خودنمایی به نامحرم است و این دو باید در کنار یکدیگر باشد تا حجاب اسلامی محقق شود.

 

وی تصریح کرد: امروز مساله پوشش مساله‌ای سیاسی است، هویت یک دین و هویت یک زن مسلمان است.

این مدرس حوزه در ادامه با تاکید بر این‌که «حجاب امری اجتماعی است و حق بندگی خداست» گفت: حجاب یک رفتار و یک عقیده است و ایجاد آرامش روانی بین افراد جامعه از فواید فردی حجاب است.

وی در پایان گفت: ما در اسلام ۷۳ فرقه داریم که با اینکه در مباحث اعتقادی و کلامی اختلاف داریم اما در مقوله حجاب، ضرورت و وجوب حجاب هیچ اختلافی نداریم.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32