آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

حجاب یک مسئله ذاتی و درونی است

کد خبر: 7136
۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۲ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تسنیم، «داریوش ارجمند» بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ، با اشاره به تمرکز رسانه‌های معاند نظام در جهت بد پوشش کردن بازیگران سینما گفت: حجاب یک مسئله ذاتی و درونی است. هیچ رسانه‌ای نمی‌تواند به زور حجاب را از کسی بگیرد. ما باید هنرمندی را تربیت کنیم […]

حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تسنیم، «داریوش ارجمند» بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ، با اشاره به تمرکز رسانه‌های معاند نظام در جهت بد پوشش کردن بازیگران سینما گفت: حجاب یک مسئله ذاتی و درونی است. هیچ رسانه‌ای نمی‌تواند به زور حجاب را از کسی بگیرد. ما باید هنرمندی را تربیت کنیم که ارزش، علت و چرایی حجاب را بداند.

وی با تاکید بر نهادینه کردن پوشش اسلامی در جامعه اظهار داشت: پوشش و حجاب مسئله بسیار مهمی است که باید ما آن را در دیگران به وجود بیاوریم. جمهوری اسلامی کسی را به زور محجبه نکرده است که بخواهد به زور حجاب را از کسی بگیرد.

ارجمند درباره تبلیغات رسانه‌های معاند برای جذب بازیگران تصریح کرد: هنرمندانی که حجابشان را به عشق بازی در سینما کنار می‌گذارند، بهتر است که بروند. تعلق خاطری درباره موضوعاتی در وجود انسان‌ها وجود دارد که با آن انسان معنی خیلی چیزها را می‌فهمد، وقتی این تعلق نیست، درک و فهم هم نیست.

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: بازیگرانی که برای حضور در سینما بی حجاب و بد حجاب شده‌اند زیاد هستند. آن‌ها به کجا رسیده‌ا‌ند و در آخر راه می‌خواهند چکار کنند. اگر پای حرف همین‌ها بنشینیم متوجه می شویم چقدر از گذشته خودشان دلخور و پشیمان هستند. حتماً خواهند گفت غرب و اروپا خبری نیست و اشتباه کردیم.

بازیگر پیشکسوت سینما در پایان، ایران را مهد هنر و علم دانست و گفت: کشور ما امروز بیشتر از هر روزی برای هنر ارزش قائل است و دلیل آن توجه مسئولین عالی رتبه نظام است که نمونه آن رهبری است، شخصیتی که به نظرم بسیار فرهنگی است. مقاومتی‌ترین رهبری که دیده‌ام آیت الله خامنه‌ای است.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32