کد خبر: 7133
16/02/17 - 11:19 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز، به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، نمایشگاه عفاف و حجاب در مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاد دانشگاهی کرج در حال برگزاری است. در این نمایشگاه که با هدف […]

نمایشگاه عفاف و حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز، به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، نمایشگاه عفاف و حجاب در مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاد دانشگاهی کرج در حال برگزاری است.

در این نمایشگاه که با هدف ترویج فرهنگ حجاب و ضرورت رعایت عفاف در جامعه ایرانی برپا شده است، آثار متنوع و برگزیده‌ای از دانشجویان رشته‌های عکاسی، نقاشی و گرافیک مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی کرج به نمایش گذاشته شده است.

تصاویر موجود در این نمایشگاه نشانگر اهمیت و مصونیت حجاب بوده و این تصاویر به همراه نوشته‌های تأثیرگذاری که بر آنها نقش بسته است، دانشجویان را به تفکر در این باره وامی‌دارد. این نمایشگاه با همکاری موسسه صبح آدینه از ۲۶ بهمن‌ماه آغاز شده است و تا چهارم اسفند ادامه خواهد داشت .

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32