کد خبر: 7105
16/02/16 - 1:25 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از هنرنیوز، دراین نمایشگاه عکس ۱۵ اثر ( ۱۳ اثر درابعاد ۵۰*۷۰ و ۲ اثردرابعاد۷۰*۱۰۰) برای بازدید عموم به نمایش گذاشته شده است . ویل دورانت “برجستگی نقش پوشش و حجاب زنان ایران باستان را منشاء اصلی پراکندن حجاب در جهان می داند. ” فاطمه گشانی ” با […]

نمایشگاه عکس

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از هنرنیوز، دراین نمایشگاه عکس ۱۵ اثر ( ۱۳ اثر درابعاد ۵۰*۷۰ و ۲ اثردرابعاد۷۰*۱۰۰) برای بازدید عموم به نمایش گذاشته شده است .

ویل دورانت “برجستگی نقش پوشش و حجاب زنان ایران باستان را منشاء اصلی پراکندن حجاب در جهان می داند. ” فاطمه گشانی ” با روایت احساسی که دیده نمی شود و عکس هاییklhda’hi u;s که نماد چیزی است برای زیستن” پوشش زنان ایرانی را به گونه ای جدید با عکس هایی بدون ویرایش به نمایش می گذارد.

گشانی متولد سال ۱۳۷۳ و دانشجوی دوره کارشناسی رشته ارتباط تصویری است .

وی تاکنون در جشنواره های فیلم و عکس تهران شهر چنارها، جشنواره عکس محرم سال ۹۳ و۹۴دانشگاه فرهنگیان و جشنواره عکس زشت وزیبا رتبه نخست را کسب کرد و آثار خودرا درچندین نمایشگاه گروهی داخلی به نمایش گذاشته است .

علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند ساعت ۹ تا ۱۸به نشانی خیابان شریعتی ، بالاتر از پل سیدخندان ، خ جلفا مراجعه و یا برای کسب اطلاعات با شماره های ۲۰-۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند .

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32