کد خبر: 7105
16/02/16 - 1:25 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از هنرنیوز، دراین نمایشگاه عکس ۱۵ اثر ( ۱۳ اثر درابعاد ۵۰*۷۰ و ۲ اثردرابعاد۷۰*۱۰۰) برای بازدید عموم به نمایش گذاشته شده است . ویل دورانت “برجستگی نقش پوشش و حجاب زنان ایران باستان را منشاء اصلی پراکندن حجاب در جهان می داند. ” فاطمه گشانی ” با […]

نمایشگاه عکس

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از هنرنیوز، دراین نمایشگاه عکس ۱۵ اثر ( ۱۳ اثر درابعاد ۵۰*۷۰ و ۲ اثردرابعاد۷۰*۱۰۰) برای بازدید عموم به نمایش گذاشته شده است .

ویل دورانت “برجستگی نقش پوشش و حجاب زنان ایران باستان را منشاء اصلی پراکندن حجاب در جهان می داند. ” فاطمه گشانی ” با روایت احساسی که دیده نمی شود و عکس هاییklhda’hi u;s که نماد چیزی است برای زیستن” پوشش زنان ایرانی را به گونه ای جدید با عکس هایی بدون ویرایش به نمایش می گذارد.

گشانی متولد سال ۱۳۷۳ و دانشجوی دوره کارشناسی رشته ارتباط تصویری است .

وی تاکنون در جشنواره های فیلم و عکس تهران شهر چنارها، جشنواره عکس محرم سال ۹۳ و۹۴دانشگاه فرهنگیان و جشنواره عکس زشت وزیبا رتبه نخست را کسب کرد و آثار خودرا درچندین نمایشگاه گروهی داخلی به نمایش گذاشته است .

علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند ساعت ۹ تا ۱۸به نشانی خیابان شریعتی ، بالاتر از پل سیدخندان ، خ جلفا مراجعه و یا برای کسب اطلاعات با شماره های ۲۰-۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند .

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32