آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 7072
۹۴/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۲ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از دانشجو، محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد از سوی استانداری خراسان رضوی به پاس زحمات دانشگاهیان در تدوین و اجرای طرح حجاب و عفاف دانشگاه مورد تقدیر قرار گرفت. این طرح با هدف ایجاد فضای سالم جهت رشد اخلاقی و علمی دانشجویان، ترویج فرهنگ حیا، عفاف و […]

تقدیر

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از دانشجو، محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد از سوی استانداری خراسان رضوی به پاس زحمات دانشگاهیان در تدوین و اجرای طرح حجاب و عفاف دانشگاه مورد تقدیر قرار گرفت.

این طرح با هدف ایجاد فضای سالم جهت رشد اخلاقی و علمی دانشجویان، ترویج فرهنگ حیا، عفاف و حجاب در دانشگاه، استفاده از شیوه های صحیح اسلامی در برخورد با تخلفات، رعایت مراحل امر به معروف و نهی از منکر متناسب با اولویت در برخورد، رفتار عادلانه و تعیین جایگاه و نقش اداره انتظامات در مواجهه با پوشش نامناسب در دانشگاه فردوسی مشهد تدوین شده است.

طرح حجاب و عفاف در دانشگاه فردوسی مشهد با ایجاد کارگروه های گوناگون در دانشکده ها، رسیدگی درون دانشکده ای به مسائل مربوط به حوزه عفاف و حجاب و جلب مشارکت و استفاده از ظرفیت های انسانی مناسب موجود در هر دانشکده پرداخته است.

لازم به ذکر است، این طرح به عنوان یک طرح شاخص برای بهره برداری در سایر دانشگاه ها به استانداری های سراسر کشور ابلاغ شده است.

انتها پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32