کد خبر: 702
15/04/21 - 9:02 ق.ظ

مشاور امور بانوان صدا و سیما گفت: نظارت جدی بر پوشش و نوع حجاب مجریان و بازیگران صدا و سیما وجود دارد و در صورت تخطی تذکر‌های لازم داده می‌شود.

مشاور امور بانوان صدا و سیما

به گزارش پایگاه خبری حجاب، پروین سلیحی در گفت و گو با فارس، با اشاره به وظایف صداو سیما در اجرایی شدن قانون عفاف و حجاب گفت: پیش از تصویب قانون عفاف و حجاب نیز سازمان صدا و سیما برنامه‌هایی را در جهت ترویج عفاف و حجاب در دستور کار خود قرار داده بود که از جمله آنها می‌توان به تولیداتی با این محتوا اشاره کرد.

وی در مورد برخی انتقادات در مورد پوشش و نوع حجاب مجریان و بازیگران فیلم‌های تولیدی صداوسیما گفت: این انتقاد را قبول ندارم چرا که نظارت‌های قوی بر روی این موضوع صورت میگیرد و در صورت بروز هرگونه ناهنجاری در پوشش و حجاب مجریان و بازیگران با آنها برخورد می‌شود.

این کارشناس امور زنان اظهار داشت: شاید در برخی موارد نوع گریم بازیگران یا مجریان مقداری بیش از حد معمول باشد که در اینصورت نیز تذکرهای لازم داده می‌شود همانطور که اگر دقت کنید در مقایسه با برخی تولیدات سینمایی نیز حدود‌ها در تولیدات سینمایی بیشتر رعایت می‌شود.

سلیحی ادامه داد: ما تولیداتی نیز در این زمینه داشته ایم اما صرفا به برنامه‌هایی مانند سخنرانی در این زمینه بسنده نکرده و تولیدات فرهنگی نیز در این زمینه داشته ایم.

مشاور امور بانوان صدا و سیما افزود: امیدوار هستیم به زودی بتوانیم فیلم‌های تلویزیونی نیز با موضوع عفاف و حجاب داشته باشیم تا بتوانیم در جهت تحقق وظایفمان در ترویج عفاف و حجاب گام‌های مؤثری برداریم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32