کد خبر: 6970
16/02/14 - 11:07 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس ، علی قهرمان ؛ معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی از اجرای طرح‌های مقابله و برخورد با مظاهر بدحجابی در استان خبر داد و اعلام کرد: این طرح در تمام ایام سال اجرایی می‌شود و پلیس با مظاهر بدحجابی‌ برخورد جدی می‌کند. معاون اجتماعی نیروی انتظامی آ.غ […]

بدحجابی

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس ، علی قهرمان ؛ معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی از اجرای طرح‌های مقابله و برخورد با مظاهر بدحجابی در استان خبر داد و اعلام کرد: این طرح در تمام ایام سال اجرایی می‌شود و پلیس با مظاهر بدحجابی‌ برخورد جدی می‌کند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی آ.غ با اشاره به توجه هر چه بیشتر به مقوله حجاب و امنیت اجتماعی، اظهار داشت: امسال برنامه‌های قابل توجهی در این زمینه اجرایی شده‌است.

وی با بیان اینکه برگزاری طرح‌های امنیت اجتماعی و اخلاقی در استان نیز برای ارتقای سطح امنیت اخلاقی و اجتماعی اجرایی شده‌است، تصریح کرد: نوروز امسال نیز در استان آذربایجان غربی طرح‌های ویژه‌ای داریم. معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، خاطرنشان کرد: امسال هفت نمایشگاه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در شهرهای مختلف استان برگزار شده‌است. این مسئول به آموزش همگانی در سطح جامعه تاکید کرد و گفت: در حوزه اجتماعی، در تلاش برای ارتقای سطح آگاهی جامعه و مشارکت مردمی در این زمینه باشیم که در این خصوص بسترهای لازم فراهم شده‌است.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی از افزایش هفت درصدی آموزش‌ها در این زمینه خبر داد و اظهار داشت: در این خصوص از ظرفیت اصناف، مساجد، مدارس، محلات و ادارات بهره گرفته شده‌است.

قهرمان از اجرای طرح‌های مشاوره فعال در مدارس و محلات کمتر برخوردار آذربایجان غربی خبر داد و اذعان داشت: در این خصوص شاهد برگزاری ۴۹۵ جلسه مشاوره فعال هستیم.

این مسئول با بیان اینکه برآورد اجتماعی از جوامع هدف انجام داده‌ایم، گفت: بر این اساس نیازسنجی اجتماعی در شهرها انجام می‌شود و براساس نتایج این نیازسنجی، طرح‌های مورد نیاز در مناطق مختلف شهری اجرایی می‌شود.

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32