کد خبر: 6952
16/02/13 - 12:00 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از با حجاب ، گردهمایی رابطین ستاد صیانت از حقوق شهروندی و شورای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، ادارات شهرستان تربت جام در محل سالن تربیت مدیریت آموزش و پرورش تربت جام برگزار شد. نبأ، نعمت‌الله فیاض، دبیر ستاد صیانت از حقوق شهروندی با تشریح دستوالعمل جدید ستاد، […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از با حجاب ، گردهمایی رابطین ستاد صیانت از حقوق شهروندی و شورای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، ادارات شهرستان تربت جام در محل سالن تربیت مدیریت آموزش و پرورش تربت جام برگزار شد.

نبأ، نعمت‌الله فیاض، دبیر ستاد صیانت از حقوق شهروندی با تشریح دستوالعمل جدید ستاد، بر پیگیری و اجرای این دستورالعمل و ارائه گزارش به دبیرخانه تأکید کرد و گفت: توجه به اهمیت و ضرورت فعالیت و اجرای برنامه‌های فرهنگی در ادارات برای سه سطح کارکنان، مراجعین و خانواده‌های کارکنان لازم است، برنامه‌های ۹ گانه صیانت از حقوق شهروندی و ۱۰ گانه عفاف و حجاب اجرا و عملیاتی شود.

در ادامه رابطین ستاد صیانت ادارات در جمع منتخبین دانش‌آموزی حضور یافتند و توسط معاون پرورشی آموزش و پرورش‌، برنامه‌های متنوع فرهنگی با محوریت عفاف و حجاب از جمله سخنرانی مجد صادقی اجرا و برگزار شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32