کد خبر: 6912
16/02/10 - 11:39 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، معاون اجتماعی استان فارس با اشاره به فواید و آثار مثبت رعایت حجاب اسلامی در جامعه گفت: نقش حجاب اسلامى در گسترش امنیت اجتماعی بی بدیل است.  “فریبا استواری” با بیان اینکه حجاب مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است،‌ تصریح کرد: حجاب […]

امنیت اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، معاون اجتماعی استان فارس با اشاره به فواید و آثار مثبت رعایت حجاب اسلامی در جامعه گفت: نقش حجاب اسلامى در گسترش امنیت اجتماعی بی بدیل است.

 “فریبا استواری” با بیان اینکه حجاب مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است،‌ تصریح کرد: حجاب اسلامى آثار و فواید زیادی را بر گسترش امنیت اجتماعی دارد که برخی از آنها عبارتند از آرامش روانى در افراد جامعه، کاهش چشمگیر مفاسد فردى و اجتماعى در جامعه، حفظ نیروى کار، کاهش تقاضاى مدپرستى بانوان، حفظ ارزش‏هاى انسانى مانند عفت، حیا و متانت در جامعه و مبارزه با تهاجم فرهنگى غرب.

وی ادامه داد: خداوند حجاب را از جنس محبت آفریده است و رعایت این قانون فطری،‌ می تواند در استحکام روابط خانواده ها، دوام کانون گرم خانواده، زنده بودن عشق و علاقه در بین اعضای خانواده بویژه همسران بسیار موثر باشد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس تصریح کرد: با توجه و اهمیت بیشتر به فریضه امربه معرف و نهی از منکر می توان این به محاسنی که رعایت حجاب در جامعه دارد دست یافت و از آثار ارزشمند این عنایت خداوندی و ارزش اخلاقی، برخوردار شد.

“استواری” از والدین درخواست کرد: با برشمردن محسنات و خوبی های حجاب اسلامی برای فرزندان،‌ ارتباط خود را آنها تقویت، از چگونگی معاشرت و دوست یابی فرزند خود آگاه و همواره در تقویت اعتقادات دینی و مذهبی فرزندانشان کوشا باشند.

 

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32