اولین تولیدکننده پوشاک اسلامی در گیلان

متولیان فرهنگی از فروشگاه‌های حجاب حمایت کنند.

کد خبر: 6833
16/02/08 - 10:20 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از شبستان، مسئول نمایشگاه عفاف و حجاب صومعه سرا با تاکید بر ضرورت جذب بانوان به پوشش اسلامی گفت: از متولیان فرهنگی انتظار می‌رود تا از فروشگاه‌های حجاب حمایت کنند. معصومه همتی، مسئول نمایشگاه عفاف و حجاب اظهار کرد: نمایشگاه عفاف و حجاب در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از شبستان، مسئول نمایشگاه عفاف و حجاب صومعه سرا با تاکید بر ضرورت جذب بانوان به پوشش اسلامی گفت: از متولیان فرهنگی انتظار می‌رود تا از فروشگاه‌های حجاب حمایت کنند.

معصومه همتی، مسئول نمایشگاه عفاف و حجاب اظهار کرد: نمایشگاه عفاف و حجاب در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا برپا شده است.

وی با بیان اینکه فروشگاه مد روز اولین تولید کننده محصولات و پوشاک حجاب در استان گیلان است، افزود: انواع چادر ملی، شالدار، عربی، لبنانی، بحرینی، شنلی، قجری، دانشجویی، شالدار مجلسی، شالدار کیمونو، شال‌های حجاب، ساق دست و … در این نمایشگاه عرضه می‌شود. 

مسئول نمایشگاه عفاف و حجاب صومعه‌سرا با بیان اینکه فروشگاه حجاب مد روز سه شعبه در صومعه‌سرا، رشت و لنگرود دارد، گفت: از مسئولان فرهنگی انتظار می‌رود تا از فروشگاه حجاب حمایت کنند.

همتی با توجه به تهاجمات فرهنگی که امروزه دامن جوانان را گرفته است، تصریح کرد: فروشگاه مدروز در نظر دارد با تولید انواع شال، روسری و پوشش‌های اسلام بانوان در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع بانوان را جذب پوشش اسلامی کند.

وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه می‌توانند از ۱۸بهمن تا ۲۸ بهمن از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ظهر به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا مراجعه کنند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32