مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان

مدال آوری با حجاب اسلامی افتخاری بزرگ برای کشور است

کد خبر: 6818
16/02/07 - 10:19 ق.ظ

همدان- مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: مدال‌آوری با حجاب اسلامی توسط مه‌لقا جامه بزرگ افتخاری بزرگ برای کشور و حرکتی در معرفی اسلام به جهان است. به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از مهر، رسول منعم ظهر پنجشنبه در حاشیه آیین استقبال از مه‌لقا جام بزرگ ملی پوش تیراندازی استان همدان که […]

همدان- مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: مدال‌آوری با حجاب اسلامی توسط مه‌لقا جامه بزرگ افتخاری بزرگ برای کشور و حرکتی در معرفی اسلام به جهان است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از مهر، رسول منعم ظهر پنجشنبه در حاشیه آیین استقبال از مه‌لقا جام بزرگ ملی پوش تیراندازی استان همدان که موفق به کسب سهمیه المپیک ریو شد، وی اظهار داشت: بانوان قهرمان کشور اسلامی ایران در حالی در مسابقات مختلف آسیایی و جهانی مدال‌های قهرمانی کسب می‌کنند که همواره توجه ویژه‌ای به حفظ حجاب خویش دارند.وی افزود: بانوان قهرمان ایران با حفظ حجاب و کسب مدال‌های جهانی و آسیایی، ثابت می‌کنند که حجاب محدودیتی برای آنان نیست.مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان حضور بانوان با رعایت مسائل شرعی و دینی را افتخاری برای کشور اسلامی ایران دانست و گفت: امیدواریم هرچه بیشتر شاهد توسعه ورزش قهرمانی در بین بانوان و آقایان ورزشکار این استان درزمینهٔ های مختلف باشیم.

منعم عنوان کرد: باید تلاش شود تا روند کسب افتخارات ورزشکاران استان در سطح مسابقات جهانی، آسیایی و حتی المپیک همچنان موردتوجه قرار گیرد.

وی با اشاره موفقیت بزرگ مه‌لقا جامه بزرگ بیان کرد: موفقیت یک بانوی ورزشکار محجبه چون مه‌لقا جامه بزرگ دربازی‌های جهانی و بالا بودن جایگاه وی نسبت به ورزشکاران دیگر کشورهای اروپایی و آمریکا نشانه این است که بانوان ایران اسلامی این توانایی رادارند که در هر صحنه‌ای حاضر شوند و برای موفقیت خود و کشورشان تلاش کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان عنوان کرد: حضور خانم مه‌لقا جامه بزرگ بانوی ورزشکار همدانی در المپیک ریو افتخار بزرگی برای ایران اسلامی و استان همدان است که با تلاش و کوشش مجوز حضور دربازی‌های مهم المپیک برزیل را به دست آورد و از طرفی، محجبه بودن وی افتخاری دیگر است که باید این فرهنگ خوب و ناب اسلامی در جامعه ترویج شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32