کد خبر: 6781
16/02/04 - 1:57 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از رسا، مسؤول واحد خواهران مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(ع) با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی تفسیر تنزیلی با موضوع حجاب و عفاف ویژه خواهران طلبه و دانشجو، گفت: تاکنون ۶۷ طلبه خواهر و دانشجو در این کارگاه ثبت نام کرده اند. خانم مؤذن با بیان […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از رسا، مسؤول واحد خواهران مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(ع) با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی تفسیر تنزیلی با موضوع حجاب و عفاف ویژه خواهران طلبه و دانشجو، گفت: تاکنون ۶۷ طلبه خواهر و دانشجو در این کارگاه ثبت نام کرده اند.

خانم مؤذن با بیان این که مرکز قرآن و حدیث کریمه(ع) یکی از مهم ترین کانون های نشر فرهنگ قرآنی و دینی در سطح کشور است که تاکنون حفاظ، مفسران، قاریان و افراد متخصص در حوزه های مختلف دینی و معارفی به جامعه تحویل داده است، گفت: این مرکز در تمامی ایام سال از میان خواهران و برادران علاقه مند در گروه های مختلف سنی در دوره های آموزشی، قرآنی و معارفی ثبت نام کرده و به کسانی که موفق به گذراندن این دوره ها می شوند گواهی پایان دوره اعطا می کند.

 وی افزود: هدف مرکز از برگزاری این دوره ها نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی در میان اقشار مختلف جامعه است و اضافه بر این دوره های مختلف مرکز به گونه ای برنامه ریزی شده که مبلغان دینی و فرهنگی می توانند بیشترین بهره برداری را از آن داشته باشند.

 مسؤول واحد خواهران مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(ع) با تأکید بر این که در سال جاری مرکز دوره های قرآنی و حدیثی زیادی را برای مخاطبان برنامه ریزی کرده است، گفت: در دوره آموزشی جاری در کنار دوره های قرآنی که برای طلاب خواهر و دانشجو تعریف شده یک دوره معارفی تحت عنوان کارگاه تفسیر تنزیلی قرآن کریم با موضوع حجاب و عفاف در حال برگزاری است.

خانم مؤذن ادامه داد: این دوره آموزشی از هفتم بهمن ماه به مدت چهار ماه برای خواهران برگزار خواهد شد و تاکنون ۶۷ نفر در این دوره ثبت نام کرده اند.

 وی تصریح کرد: در این دوره که ویژه خواهران برگزار می شود، ۶۷ نفر از طلاب با حداقل مدرک سطح۲ و دانشجویان با حداقل مدرک کارشناسی در رشته های ادبیات عرب، الهیات و معارف اسلامی حضور دارند.

 مسؤول واحد خواهران مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(ع) ادامه داد: این دوره تفسیری در هر هفته در سه جلسه برگزار می شود که یک جلسه به صورت تئوری با حضور حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور و دو جلسه به صورت کارگاهی با حضور اساتید مؤسسه تمهید برگزار خواهد شد.

 خانم مؤذن یادآور شد: علاقه‌مندان برای ثبت نام و اطلاع از دوره های مرکز می توانند با شماره ۳۷۱۷۵۴۱۰ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32