کد خبر: 6781
16/02/04 - 1:57 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از رسا، مسؤول واحد خواهران مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(ع) با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی تفسیر تنزیلی با موضوع حجاب و عفاف ویژه خواهران طلبه و دانشجو، گفت: تاکنون ۶۷ طلبه خواهر و دانشجو در این کارگاه ثبت نام کرده اند. خانم مؤذن با بیان […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از رسا، مسؤول واحد خواهران مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(ع) با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی تفسیر تنزیلی با موضوع حجاب و عفاف ویژه خواهران طلبه و دانشجو، گفت: تاکنون ۶۷ طلبه خواهر و دانشجو در این کارگاه ثبت نام کرده اند.

خانم مؤذن با بیان این که مرکز قرآن و حدیث کریمه(ع) یکی از مهم ترین کانون های نشر فرهنگ قرآنی و دینی در سطح کشور است که تاکنون حفاظ، مفسران، قاریان و افراد متخصص در حوزه های مختلف دینی و معارفی به جامعه تحویل داده است، گفت: این مرکز در تمامی ایام سال از میان خواهران و برادران علاقه مند در گروه های مختلف سنی در دوره های آموزشی، قرآنی و معارفی ثبت نام کرده و به کسانی که موفق به گذراندن این دوره ها می شوند گواهی پایان دوره اعطا می کند.

 وی افزود: هدف مرکز از برگزاری این دوره ها نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی در میان اقشار مختلف جامعه است و اضافه بر این دوره های مختلف مرکز به گونه ای برنامه ریزی شده که مبلغان دینی و فرهنگی می توانند بیشترین بهره برداری را از آن داشته باشند.

 مسؤول واحد خواهران مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(ع) با تأکید بر این که در سال جاری مرکز دوره های قرآنی و حدیثی زیادی را برای مخاطبان برنامه ریزی کرده است، گفت: در دوره آموزشی جاری در کنار دوره های قرآنی که برای طلاب خواهر و دانشجو تعریف شده یک دوره معارفی تحت عنوان کارگاه تفسیر تنزیلی قرآن کریم با موضوع حجاب و عفاف در حال برگزاری است.

خانم مؤذن ادامه داد: این دوره آموزشی از هفتم بهمن ماه به مدت چهار ماه برای خواهران برگزار خواهد شد و تاکنون ۶۷ نفر در این دوره ثبت نام کرده اند.

 وی تصریح کرد: در این دوره که ویژه خواهران برگزار می شود، ۶۷ نفر از طلاب با حداقل مدرک سطح۲ و دانشجویان با حداقل مدرک کارشناسی در رشته های ادبیات عرب، الهیات و معارف اسلامی حضور دارند.

 مسؤول واحد خواهران مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(ع) ادامه داد: این دوره تفسیری در هر هفته در سه جلسه برگزار می شود که یک جلسه به صورت تئوری با حضور حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور و دو جلسه به صورت کارگاهی با حضور اساتید مؤسسه تمهید برگزار خواهد شد.

 خانم مؤذن یادآور شد: علاقه‌مندان برای ثبت نام و اطلاع از دوره های مرکز می توانند با شماره ۳۷۱۷۵۴۱۰ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32