نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی:

غرب برای ایجاد سستی در خانواده‌های ایرانی هزینه می‌کند

کد خبر: 672
15/04/18 - 10:35 ق.ظ

نماینده ولی‌فقیه آذربایجان‌غربی: افزایش طلاق در جامعه ریشه در سستی در توجه به مقوله عفاف و حجاب دارد و غرب برای ایجاد سستی در خانواده‌ ایرانی هزینه می‌کند.

ایجاد سستی در خانواده‌های ایرانی

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تسنیم، حجت الاسلام سیدمهدی قریشی امروز در همایش عفاف و حجاب گفت: غرب برای ایجاد سستی در خانواده‌های ایرانی هزینه می‌کند و با ابراز تاسف از اینکه دشمنان استکباری به ویژه آمریکا و اسرائیل در صدد ضربه زدن به زنان و سست کردن جایگاه آنها در خانواده‌های ایرانی هستند، اظهار داشت: هم‌اکنون غرب و جهان استکبار به صراحت اعلام کرده‌اند که برای از بین بردن جامعه ایرانی به جای توسل به بمب و موشک باید خانواده‌ها را از بین برد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه زنان ایرانی در خانواده‌ها نقش محوری دارند، به عقیده آنان بزرگترین روش برای شکست جمهوری اسلامی ایران سستی کانون‌های خانواده به شمار می‌رود.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: بنابراین آنان به صراحت اعلام کرده‌اند که می‌خواهند عفاف و حجاب را در جامعه اسلامی و ایرانی از بین برده تا در این صورت، بنیان خانواده‌ها سست شود.

قریشی تصریح کرد: با توجه به اینکه مسئله طلاق و جدایی در بین زنان و مردان افزایش یافته است، این خود نشان دهنده موفقیت توطئه های دشمنان و عملیاتی شدن بخشی از نقشه‌های آنان است بنابراین باید مراقب خانواده‌ها بوده و نقش محوری بانوان در خانواده را حفظ کرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32