سیمونز مربی اوکراینی تیم ملی تیر و کمان جانبازان و معلولین

فعالیت بانوان ورزشکار ایرانی با حجاب اسلامی، قهرمانانه است

کد خبر: 6695
16/02/03 - 12:59 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب،به نقل از تسنیم، مونیکا سیمونز، مربی اوکراینی تیم ملی تیر و کمان جانبازان و معلولین گفت: رشته تیر و کمان در زمره رشته‌هایی است که لباس ورزشکار به شدت در عملکرد آن تاثیرگذار و فعالیت بانوان ورزشکار ایرانی با حجاب اسلامی قهرمانانه است. وی در خصوص  بانوان ملی پوشان ایرانی گفت: بانوان […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب،به نقل از تسنیم، مونیکا سیمونز، مربی اوکراینی تیم ملی تیر و کمان جانبازان و معلولین گفت: رشته تیر و کمان در زمره رشته‌هایی است که لباس ورزشکار به شدت در عملکرد آن تاثیرگذار و فعالیت بانوان ورزشکار ایرانی با حجاب اسلامی قهرمانانه است. وی در خصوص  بانوان ملی پوشان ایرانی گفت: بانوان کماندار دارای معلولیت ایرانی بسیار مستعد هستند و در همین ایام کوتاه شاهد پیشرفت آنها بوده‌ام. همان طور که یک اسفنج خشک آب را تمام و کمال جذب می‌کند، ورزشکاران ایرانی نیز تمام نکات آموزشی را به خوبی فرا می‌گیرند و به کار می‌بندند.

سیمونز پیرامون فعالیت بانوان کماندار با حجاب اسلامی گفت: این اقدام واقعا قهرمانانه است. رشته تیر و کمان در زمره رشته‌هایی است که لباس ورزشکار به شدت در عملکرد آن تاثیرگذار است اما با این حال بانوان ایرانی نشان داده‌اند که با همین لباس و حجاب هم می‌توانند موفق و افتخار آفرین باشند.

مربی تیم ملی تصریح کرد: از اینکه در ایران هستم خوشحالم و هر بار پس از بازگشت به اوکراین مشتاقانه منتظر بازگشت و کار کردن با کمانداران هستم. مردم ایران بسیار مهمان نواز هستند و به بانوان احترام زیادی می‌گذارند.

وی در پایان گفت: در فرصتی که ایران بودم، تلاش کردم با فرهنگ این کشور بیشتر آشنا شوم و از اماکن دیدنی هم کم و بیش بازدید داشتم. فکر می‌کنم یکی از ویژگی‌های ایرانی‌ها تبحرشان در رانندگی و استفاده از شیوه‌های عجیب در آن باشد!

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32