رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم

حمایت در راستای توسعه فعالیتهای مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ضروری است.

کد خبر: 6571
16/01/19 - 12:13 ب.ظ

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) حجت الاسلام حسینی نژاد رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، فعالیت‌های تأثیر گذار و کاربردی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) را ستود و حمایت جدی و همه جانبه در راستای توسعه آن را امری مهم و ضروری دانست.   حجت الاسلام حسینی نژاد […]

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) حجت الاسلام حسینی نژاد رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، فعالیت‌های تأثیر گذار و کاربردی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) را ستود و حمایت جدی و همه جانبه در راستای توسعه آن را امری مهم و ضروری دانست.

 

حجت الاسلام حسینی نژاد اهتمام به ترویج حجاب از سنین کودکی را از بایسته‌های مرکز حجاب ریحانه النبی (س) اعلام کرد و افزود:
در زمان طاغوت، شاه خائن در مسیر باطل خود برای ترویج بی بند و باری از دانش آموزان و مدارس آغاز کرد؛ در صورتی که فطرت پاک کودکان و نوجوانان گرایش به معنویت و معارف بلند دینی دارد و به راحتی با اندک تبلیغ و تشویقی، به فرهنگ زیبای اسلام و خاصه به سمت حجاب جذب می گردند.

 

قائم مقام تولیت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) استفاده از ظرفیت‌های آستان مقدس را در جهت ترویج حجاب و پیشبرد فعالیت‌های نمایشگاهی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) گامی مؤثر دانست.
رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، با اشاره به ضرورت آموزش طلاب و روحانیون در عرصه تبلیغی حجاب، اعلام آمادگی نمود تا با همکاری مرکز حجاب ریحانه النبی (س) دوره تربیت مبلغ حجاب برای نمایندگان مجمع و خانواده های ایشان را برگزار نماید.

 

گفتنی است مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در ابتدای جلسه، ضمن گزارش فعالیتهای ده ساله آمادگی و همکاری با تمامی نهادها برای توسعه فرهنگ حجاب را اعلام نمود.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32