کد خبر: 654
15/04/18 - 1:39 ب.ظ

امام جمعه موقت ورامین گفت: برخی از پوشش‌ها در حوزه حجاب بسیار نامناسب است و باید مدیران وضعیت عفاف و حجاب را در ورامین سامان دهند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام سید محسن محمودی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ورامین پس از دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی درباره سبک زندگی ایرانی و اسلامی اظهار داشت: بهترین پوشش و لباس برای فرد مومن لباس تقوا است و این لباس هرگز کهنه نمی‌شود و در پرتو تقوا از فتنه‌ها و گناه در امان می‌باشیم.

وی افزود: در زندگی ایرانی و اسلامی عیب جویی از دیگران جایگاهی ندارد و پیامبر اکرم (ص) فرمودند: نباید در پی عیب‌جویی از برادران دینی خود باشید چرا که هر عملی عکس العملی دارد، اگر در پی آبروریزی از برادر دینی خود باشید حتما کسی نیز آبروی شما را می‌ریزد.

امام جمعه موقت ورامین تاکید کرد: بهترین سرمایه و الگو برای ما شیعیان ائمه اطهار (علیهم السلام) هستند باید رفتارهای امام معصوم را در زندگی خود پیاده کنیم و بترسیم از روزی که فقط اسمی شیعه باشیم و از سیره ان‌ها فاصله بگیریم.

وی تصریح کرد: امروز نیز عربستان با حمله به مردم مظلوم یمن به دنبال نابودی ملت مستقل یمن است و در این مسیر آن‌ها فقط سربازان رژیم کودک‌کش اسرائیل و دولت استعمارگر آمریکا هستند وهم چنین تصویب قطنامعه ضد مردم یمن در شورای امنیت سازمان ملل نیز در راستای کمک به مستکبرین صادر شده است

امام جمعه موقت ورامین با بیان اینکه مسئولان کشور باید پیگیر حقوق ملت ایران در برابر حادثه جده باشند، افزود: لغو سفر عمره کار ارزشمندی است، پول عمره می‌تواند صرف کارهای خیر شود که ثوابش اگر از عمره بیشتر نباشد کمتر نیست اما انتظار داریم برخورد بیشتری با مقامات عربستان انجام شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین افزود: دشمنان اسلام در برخی از کشور‌ها مانند اندلس سابق و الجزایر با ترویج بدحجابی به جنگ اسلام آمدند لذا هر مدیری و در هر جایگاهی به مسئله حجاب کم اهمیتی کند خیانت به خون شهدا کرده است.

وی ضمن انتقاد به وضعیت عفاف و حجاب در ورامین گفت: مردم ورامین مدعی هستند شهر ورامین شهر شهیدان ۱۵ خرداد است لذا برخی از پوشش‌ها در حوزه حجاب بسیار نامناسب است باید مدیران از اتاق‌های در بسته بیرون بیایند و فکری به حال مسئله حجاب و عفاف داشته باشند.

امام جمعه موقت ورامین خاطرنشان کرد: مردم و به ویژه بسیجیان نباید در این باره بی‌تفاوت باشند، چرا بسیجیان به ویژه بسیجیان خواهر در برابر بی‌حجابی اقدامی نمی‌کنند، چرا گشت‌های مبارزه با بدحجابی کم شده است.

انتهای پیام/

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32