کد خبر: 6521
16/01/11 - 12:36 ب.ظ

قائم مقام مؤسسه فرهنگی پژوهشی طهورا از برگزاری ۳۰۰ جلسه آموزشی عفاف و حجاب برای دانش آموزان استان قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب ، حجت الاسلام ابراهیم باقرزاده در گفتگو با خبرگزاری «حوزه»، با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری میان آموزش و پرورش استان قم، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و مؤسسه فرهنگی پژوهشی طهورا، اظهار داشت: بر اساس این تفاهم نامه، مقرر شد مؤسسه فرهنگی پژوهشی طهورا با همکاری ۲ نهاد مذکور ۳۰۰ جلسه آموزشی با موضوع عفاف و حجاب برای دانش آموزان قمی تا پایان سال تحصیلی جاری برگزار نماید.

وی ابراز داشت: بر اساس این تفاهم نامه، تأمین استاد از سوی مؤسسه طهورا، تأمین فضا بر عهده آموزش و پرورش و تأمین هزینه و بودجه مبلغین از سوی دفتر تبلیغات اسلامی می باشد.

قائم مقام مؤسسه فرهنگی پژوهشی طهورا خاطرنشان ساخت: دبیرستان های دخترانه و پسرانه و مقاطع ابتدایی و متوسطه از مناطق چهارگانه استان قم جامعه هدف ما برای برگزاری این دوره های آموزشی می باشند.

معاون تبلیغ و توسعه مؤسسه طهورا تصریح کرد: طرح ۵ گانه ای در قالب ۵ پاورپوینت و ۵ موضوع مختلف برای این دوره ها تهیه و تدوین شده که بر اساس آن برای هر کلاس این ۵ پاورپوینت به اجرا در می آید تا به اتمام برسد.

حجت الاسلام باقرزاده یادآور شد: این طرح برای پسران با نام «مردان آهنین» و برای دختران با نام «نیلوفرانه» به اجرا در خواهد آمد.

وی اظهار داشت: این طرح به صورت رایگان برای مدارس استان قم انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32